کره زمین در عصریخبندان چه شکلی بود +عکس

کره زمین در عصریخبندان چه شکلی بود +عکسبه تازگی نقشه ای از کره زمین کشیده شده است که نشان دهنده ین کره خاکی در 14 هزار سال پیش از میلاد یعنی زمان عصر یخبندان است. این نقشه به کمک تاریخدانان و البته مت

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

کره زمین در عصریخبندان چه شکلی بود +عکس

به تازگی نقشه ای از کره زمین کشیده شده است که نشان دهنده ین کره خاکی در 14 هزار سال پیش از میلاد یعنی زمان عصر یخبندان است. این نقشه به کمک تاریخدانان و البته متخصصین جغرافیا کشیده شده است و کمترین اشکالی در آن دیده می شود.
 کره زمین در طول تاریخ میلیون ها بار تغییر کرده است ولی آیا می دانستید کره زمین در عصر یخبندان چه شکلی بوده است؟ اگر دوست دارید با کره زمین در این دوران آشنا شوید پس تا انتهای این گزارش با ما همراه باشید. 

به تازگی نقشه ای از کره زمین کشیده شده است که نشان دهنده ین کره خاکی در 14 هزار سال پیش از میلاد یعنی زمان عصر یخبندان است. این نقشه به کمک تاریخدانان و البته متخصصین جغرافیا کشیده شده است و کمترین اشکالی در آن دیده می شود. این نقشه توسط "مارتین وارجیک" کشیده شده است و سرپرستی اصلی نقشه را به عهده داشته است. این هنرمند اهل اسلوواکی با علاقه خاصی که به جغرافی داشته است تصمیم می گیرد این نقشه را بسازد. 

در این نقشه همه چیز رعایت شده است و حتی با تحقیقات گذشته توانسته اند روی آن جزئیات دقیقی از مکان های یخ زده روی زمین یا حتی سطح دریاها را نیز پیش بینی کنند. این نقشه در دنیا منحصر به فرد است و مانندی برای آن وجود ندارد. 

با نگاه به این نقشه و البته قرار دادن آن در کنار یک نقشه حال حاضر می توانید به تفاوت های بسیار زیاد کره زمین در طول این سال ها پی ببرید. 

یکشنبه 1403/02/30 59 بازدید