نانوایی رومیزی با طراحی ایرانی +عکس

نانوایی رومیزی با طراحی ایرانی +عکساین دستگاه در اصل یک اجاق کوچک برای پخت انواع نان و بیسکوییت است و به شما این امکان را می دهد تا شکل های دلخواه و متفاوتی را به نان خود بدهید که تا به حال میسر نبوده

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

نانوایی رومیزی با طراحی ایرانی +عکس

این دستگاه در اصل یک اجاق کوچک برای پخت انواع نان و بیسکوییت است و به شما این امکان را می دهد تا شکل های دلخواه و متفاوتی را به نان خود بدهید که تا به حال میسر نبوده است.
نان یکی از مهمترین بخش های غذایی در میان مردم تمام کشورهای دنیاست و هر کشوری بنا به آداب و سنت خود نان های خاصی دارد. پخت نان در خانه پیش از این میسر نبوده است اما حالا دستگاهی طراحی شد که می تواند این کار را بسیار ساده کند. 

طراح خوب و جوان ایرانی به نام "سعید رحیمی نژاد" مدل جالبی را با نام "Bake.A.Dish" برای خانه های مختلف ساخته است تا دیگر نیازی به مراجعه به مغازه نباشد و به راحتی بتوان یک نانوایی جمع و جور در آشپزخانه برپا کرد. این دستگاه در اصل یک اجاق کوچک برای پخت انواع نان و بیسکوییت است و به شما این امکان را می دهد تا شکل های دلخواه و متفاوتی را به نان خود بدهید که تا به حال میسر نبوده است. این دستگاه همچنین مراقب سلامت شما هم هست و با کمترین میزان مواد ناسالم نان را درست می کند. 

شما می توانید با اضافه کردن مواد دلخواه به مایه اولیه پخت نان و سپس قرار دادن آن درون اجاق یک غذای سالم و مقوی را ابداع کنید و در کنار خانواده از آن لذت ببرید. این اجاق در میان 100 طرح برتر جشنواره الکترولوکس قرار گرفت. 

یکشنبه 1403/02/30 60 بازدید