دختری که سرجلسه های امتحان می میرد +عکس

دختری که سرجلسه های امتحان می میرد +عکس"لوید" نوجوان 17 ساله ای است که از کودکی دچار بیماری "آدیسون" بوده است. این بیماری باعث می شود تا اندام ها اصلی بدن در هنگام استرس از کار افند. فصل امتحانات

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

دختری که سرجلسه های امتحان می میرد +عکس

"لوید" نوجوان 17 ساله ای است که از کودکی دچار بیماری "آدیسون" بوده است. این بیماری باعث می شود تا اندام ها اصلی بدن در هنگام استرس از کار افند.
 فصل امتحانات رسیده است و بسیاری از دانش آموزان مشغول به خواندن درس هایی هستند که در طول سال آموخته اند و حالا باید آن ها را وارد کاغذ کنند تا بتوانند به مدارج بالاتری از علم برسند و گامی دیگر در پیشرفت بر دارند. 

در کنار امتحانات مهمترین مشکلی که دانش آموزان به آن دچار می شوند، استرس است. این مشکل می تواند بسیاری از دانش آموزان را بیمار کند یا حتی آن ها را راهی بیمارستان کند. این موضوع برای "جنیفر لوید" بسیار کشنده تر هم خواهد بود. "لوید" نوجوان 17 ساله ای است که از کودکی دچار بیماری "آدیسون" بوده است. این بیماری باعث می شود تا اندام ها اصلی بدن در هنگام استرس از کار افند. این مشکل می تواند باعث غش، ضعف و حتی مرگ این دانش آموز را به همراه داشته باشد. 

این بیماری باعث شده است تا این دانش اموز دیگر نتواند بدون داروهای سنگین وارد جلسه امتحان شود. او باید چندین داروی متفاوت را مصرف کند تا هنگام امتحان دچار تشنج نشود. پزشکان بیماری او را مادر زادی و بسیار نادر می دانند که تا به حال درمان قطعی برای آن یافت نشده است.

پنج شنبه 15 / 03 / 1393 17 بازدید
<div style="text-align: center;"><br></div> ادامه مطلب 2014-01-24T13:45:28 2014-01-24 13:48:59" /> <div style="text-align: center;"><br></div> ادامه مطلب 2014-01-24T13:45:28 2014-01-24 13:48:59
  • شرک واقعیشرک واقعی
  • فشار 13 کیلویی تلفن همراه به گردنفشار 13 کیلویی تلفن همراه به گردن
  • مرسدس بنزی با طراحی رویایی +عکسمرسدس بنزی با طراحی رویایی +عکس
  • کوچکترین کامپیوتر رومیزی دنیا، کوچکتر از یک سیب !کوچکترین کامپیوتر رومیزی دنیا، کوچکتر از یک سیب !
  • برای آشنایی با عید غدیر همراه نرم افزار برای آشنایی با عید غدیر همراه نرم افزار "برکه" باشید +دانلود
  • تلفن همراه را به گوشتان وصل کنید +عکستلفن همراه را به گوشتان وصل کنید +عکس
  • دوشاخه‌ای که هنگام قطع برق منجی رایانه ها می‌شود +عکسدوشاخه‌ای که هنگام قطع برق منجی رایانه ها می‌شود +عکس
  • عکس مسیعکس مسی
  • ساعتی با 25 قابلیت متفاوت +_+ عکسساعتی با 25 قابلیت متفاوت +_+ عکس