سفر دور دنیا با پدر مقوایی +عکس

سفر دور دنیا با پدر مقوایی +عکس"جینا یانگ" دختر 25 ساله اهل چین راه خاصی را برای احترام گذاشتن و عمل به خواسته های پدرش پیدا کرده است. احترام گذاشتن و ارج نهادن پدر و مادر از اصول دین ماست و هم

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
"جینا یانگ" دختر 25 ساله اهل چین راه خاصی را برای احترام گذاشتن و عمل به خواسته های پدرش پیدا کرده است.
 احترام گذاشتن و ارج نهادن پدر و مادر از اصول دین ماست و همیشه بر روی آن تاکید خاصی شده است. این مورد در تمام دنیا رعایت می شود و همیشه فرزندان دوست دارند به بهترین شکل از والدین خود قدردانی کنند و خواسته های آن ها را برآورده کنند. 

"جینا یانگ" دختر 25 ساله اهل چین راه خاصی را برای احترام گذاشتن و عمل به خواسته های پدرش پیدا کرده است. این دختر یک تصویر مقوایی از پدرش در اندازه های واقعی ساخته است و به همراه خود به شهرها و مناطق مختلف می رود تا پدرش هم از این مکان ها بازدید کند!این نکته را باید بگوییم که پدر این دختر چند سال پیش بر اثر سرطان روده درگذشت. او همیشه دوست داشت تا به نقاط مختلف دنیا سفر کند و تمدن های باستانی یا مردم امروزی را ملاقات نماید. حالا دخترش با این حرکت قصد دارد آرزوی پدرش را برآورده کند. 

این دختر می گوید:"در حاضر به هیچ عنوان نمی توانم از این تصویر مقوایی پدر دور بمانم و تنها همین تصویر آرامش بخش من است." این دختر به همراه پدر مقواییش تا به حال به تمام اروپا سفر کرده و از مکان های مختلف بازدید کرده اند. 


دوشنبه 1402/12/07 35 بازدید