زهردارترین شماره های جام چهانی

زهردارترین شماره های جام چهانیبه شکل قابل تصوری، شماره 9 ها، بیشترین سهم از گلزنی را با زدن 255 گل در تاریخ جام جهانی داشته اند و شماره 10 ها با 232 گل در تعقیب آن ها هستند.  شماره زدن برا

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

زهردارترین شماره های جام چهانی

به شکل قابل تصوری، شماره 9 ها، بیشترین سهم از گلزنی را با زدن 255 گل در تاریخ جام جهانی داشته اند و شماره 10 ها با 232 گل در تعقیب آن ها هستند.
  شماره زدن برای پیراهن ها از جام جهانی 1954 آغاز شد و از آن به بعد، الگوی مشخصی برای خطرناک ترین شماره ها ایجاد شده است. معمولا بازیکنان برتر تیم ها شماره های 10 و 9 را بر تن می کنند. 

به شکل قابل تصوری، شماره 9 ها، بیشترین سهم از گلزنی را با زدن 255 گل در تاریخ جام جهانی داشته اند و شماره 10 ها با 232 گل در تعقیب آن ها هستند. 

سومین شماره گلزن، شماره 11 است که صاحبان آن 201 گل زده اند و شماره 7 ها با اختلاف قابل توجهی، با 140 گل در رتبه چهارم هستند. شماره 8 ها با 133 گل، در رتبه پنجم زهردارترین شماره های جام جهانی هستند.
دو شنبه 09 / 04 / 1393 10 بازدید
&lt;a href="http://www.dibaa.ir/extrapage/line" target="" title="LINE"&gt;&lt;img hspace="0" border="0" align="baseline" vspace="0" src="http://ns2.dibaa.tk/LINE.png" alt="لاین line"&gt;&lt;/a&gt;<div>" /> &lt;a href="http://www.dibaa.ir/extrapage/line" target="" title="LINE"&gt;&lt;img hspace="0" border="0" align="baseline" vspace="0" src="http://ns2.dibaa.tk/LINE.png" alt="لاین line"&gt;&lt;/a&gt;<div>
  • هک هک هک هک کنیدهک هک هک هک کنید
  • لانچر جدید Galaxy S6 + دانلودلانچر جدید Galaxy S6 + دانلود
  • سنگین ترین اثر هنری دنیا +عکسسنگین ترین اثر هنری دنیا +عکس
  • عجایب ماهی کله شیشه‌ای +عکسعجایب ماهی کله شیشه‌ای +عکس
  • پرتماشاگرترین بازی تاریخ جام جهانی +عکسپرتماشاگرترین بازی تاریخ جام جهانی +عکس
  • قالب سایت فان پورت برای وبلاگقالب سایت فان پورت برای وبلاگ