مسن ترین رکورددارهای ادوار جام‌جهانی +عکس

مسن ترین رکورددارهای ادوار جام‌جهانی +عکسدر حال حاضر \"روژه میلا\"ی کامرونی مسن ترین بازیکنی است که در جام جهانی بازی کرده است. وی 42 ساله بود که در جام جهانی 1994 به میدان رفت. برای بازی در زمین چ

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

مسن ترین رکورددارهای ادوار جام‌جهانی +عکس

در حال حاضر "روژه میلا"ی کامرونی مسن ترین بازیکنی است که در جام جهانی بازی کرده است. وی 42 ساله بود که در جام جهانی 1994 به میدان رفت.
 برای بازی در زمین چمن محدودیت سنی شرط اصلی است زیرا اگر سن بالا باشد توان بازی بسیار کاهش می یابد و تیم دچار مشکلات مختلفی می شود اما در ادوار مختلف جام جهانی بوده اند افرادی مسنی که رکوردشان ثبت شده است. 

مک دونالد تیلر مسن ترین بازیکنی است که در مسابقات فوتبال مرحله مقدماتی جام جهانی بازی کرده است. این مدافع کهنه کار در 27 اوت سال 1957 در ترینیداد و توباگو متولد شد و در 46 سالگی توانست در مقدماتی جام جهانی 2004 برای تیم جزایر ویرجین آمریکا و در بازی مقابل سن کیتس و نویس بازی کند، ولی هرگز پایش به مرحله پایانی این رقابت ها باز نشد.بدین ترتیب در حال حاضر "روژه میلا"ی کامرونی مسن ترین بازیکنی است که در جام جهانی بازی کرده است. وی 42 ساله بود که در جام جهانی 1994 به میدان رفت.با وجود این دینو زوف مسن ترین بازیکنی است که در فینال جام جهانی بازی کرده است. وی در 40 سالگی با تیم ملی ایتالیا به فینال جام جهانی 1982 رسید و با این تیم به عنوان قهرمانی دست یافت.در جام جهانی 2014 برزیل فرید موندارگون با 43 سال سن حضور دارد که به روی نیمکت تیم ملی کلمبیا نشسته است. این بازیکن اگر در یک بازی وارد زمین شود رکورد روژه میلا شکسته خواهد شد ولی هنوز این مورد رخ نداده است. 
یکشنبه 1403/02/30 51 بازدید