کلکسیون 100 میلیونی عروسک‌های ترنسفورمرز +عکس

"ژانگی وی" طرفدار پرشور فیلم های تبدیل شوندگان است که از سال 2002 تا به امروز کلکسیون عروسک های مجموعه را جمع آوری کرده است. سری فیلم های "تبدیل شوندگان" چند سالی است که طرفداران بسیاری را پیدا ک

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"ژانگی وی" طرفدار پرشور فیلم های تبدیل شوندگان است که از سال 2002 تا به امروز کلکسیون عروسک های مجموعه را جمع آوری کرده است.
 سری فیلم های "تبدیل شوندگان" چند سالی است که طرفداران بسیاری را پیدا کرده است و آخرین نسخه آن ها نیزهم اکنون در حال اکران است و فروش خوبی هم تا به حال داشته است. 

"ژانگی وی" طرفدار پرشور فیلم های تبدیل شوندگان است که از سال 2002 تا به امروز کلکسیون عروسک های مجموعه را جمع آوری کرده است. این کلکسیون نزدیک به 380 عروسک مختلف دارد که ارزش آنها 32هزار دلار و تقریبا 100 میلیون تومان است.این مرد 38 ساله می گوید در دوران مجردی ایجاد این کلکسیون را اغاز کردم و فکر میکردم پس از ازدواج از آن دور خواهم شد ولی همسرم که خودش علاقمند به این مجموعه بود بیشتر به من روحیه داد تا کلکسیون را کامل کنم.

این زوج قصد دارند تا زمانی که شرایط مادی خوبی دارند به کار خود ادامه بدهند و هر روز عروسک های جدید به مجموعه بی نظیرشان اضافه نمایند. البته آن ها هنوز فرزندی ندارند و شاید پس از به دنیا آمدن یک بچه بیشتر این اسباب بازی ها منهدم شود.

جمعه 1402/12/11 34 بازدید