مردی با کلاه 45 کیلوگرمی +عکس

\"آوتار سینگ مایونی\" یک شهروند هندی است که در شهر \"پانجاب\" زندگی می کند. او با افتخار بزرگترین کلاه پارچه ای یا عمامه دنیا را در اختیار دارد. این عمامه از 645 متر پارچه درست شده است و نزدیک به 45 کیلو

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"آوتار سینگ مایونی" یک شهروند هندی است که در شهر "پانجاب" زندگی می کند. او با افتخار بزرگترین کلاه پارچه ای یا عمامه دنیا را در اختیار دارد. این عمامه از 645 متر پارچه درست شده است و نزدیک به 45 کیلوگرم وزن دارد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  هندی ها رسم و رسومات خاصی دارند که از گذشته تا به حال آن را رعایت می کنند. یکی از این رسم و رسوماتی که هیچگاه تغییر نکرده است، پوشیدن لباس سنتی و رسمی هندی است. این لباس پیرهن های بلندی است که به همراه یک عمامه و کلاه پوشیده می شود. 

"آوتار سینگ مایونی" یک شهروند هندی است که در شهر "پانجاب" زندگی می کند. او با افتخار بزرگترین کلاه پارچه ای یا عمامه دنیا را در اختیار دارد. این عمامه از 645 متر پارچه درست شده است و نزدیک به 45 کیلوگرم وزن دارد. او 16 سال زمان برای جمع کردن این کلاه زمان گذاشته است چرا که در این مدت باید به مرور وزن کلاه را اضافه می کرد. حالا این کلاه به وزن 45 کیلوگرم رسیده است و همانطور که مشخص است گردن آوتار بسیار قوی و محکم شده است که توانایی نگه داشتن کلاه را دارد. 

این پیر مرد 60 ساله در مورد این کلاه رنگارنگ و عجیب می گوید: از کودکی در آرزوی داشتن آن بودم و دوست داشتم همیشه بزرگترین کلاه را به سر کنم و حالا با افتخار رکورددار گینس هم شده ام... برای پوشیدن این  کلاه نزدیک به 6 ساعت زمان نیاز دارم به همین خاطر کمتر آن را از روی سرم بر خواهم داشت. 

دوشنبه 1403/03/28 33 بازدید