عجیب ترین شکاف ها و شکستگی ها +عکس

چندی پیش دانشمندان به نوع خاصی از قورباغه رسیدند که می توانست برای فرار از دست مهاجمین استخوان های بدن خودش را بشکند. این قورباغه عجیب تنها یک نمونه از داستان های شکستگی های عجیب است.به گزارش سای

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


چندی پیش دانشمندان به نوع خاصی از قورباغه رسیدند که می توانست برای فرار از دست مهاجمین استخوان های بدن خودش را بشکند. این قورباغه عجیب تنها یک نمونه از داستان های شکستگی های عجیب است.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  همیشه این فکر در ذهن ما بوده است که وجود شکستگی و ترک می تواند از ارزش یک وسیله کاسته یا آن را کاملا بلا استفاده کند اما نکته تنها در مورد ظروف غذا یا مجسمه ها صدق می کند و گاهی اوقات شکستگی ها می توانند بسیار جذاب و جالب باشند. در ادامه به سراغ عجیب ترین نوع شکستگی و شکاف ها رفته ایم تا شما را با این مورد بیشتر آشنا کنیم:

شکاف میان مکزیک


 
در ماه آگوست سال 2014 شکافی عجیب میان شهر هرماسیلو در مکزیک پدیدار شد که زمین شناسان را بسیار متعجب کرد. این شکاف عجیب نزدیک به یک کیلومتر طول داشت و عمق آن نیز به 5 متر می رسید. زمین شناسان پس از این موضوع به این نتیجه رسیدند که در هنگام زمین لرزه اب از طریق لایه های پایینی کشیده می شود و شکاف های عظیم روی سطح زمین پدیدار می شود.

قورباغه ای که استخوان هایش را می شکندچندی پیش دانشمندان به نوع خاصی از قورباغه رسیدند که می توانست برای فرار از دست مهاجمین استخوان های بدن خودش را بشکند. این قورباغه برای عبور از نقاط بازیک یا برای خلاص شدن از دست انسان ها استخوان های دست وکمرش را می شکند و به راحتی می تواند خودش را از شر مشکلات خلاص کند. البته او باید چند روزی را در یک نقطه امن بماند تا استخوان هایش دوباره ترمیم شده و بتواند به زندگی ادامه دهد. 

شکاف اقیانوس آرام در انتهای اقیانوس آرام یک شکاف 2.5 کیلومتری وجود دارد که تا به حال چندین موجود عجیب و غریب در آن پیدا شده است. این شکاف دارای عمق باورنکردنی 11 کیلومتری است و هنوز دانشمندان نتوانسته اند راهی برای گشت و گذار در انتهای آن پیدا کنند اما تا به حالا نزدیک به 20 موجود جدید مانند ماهی قطره ای یا کوسه گوبلین در این نقطه کشف شده اند. 

شکستن نارگیل در سر

هرساله عده بسیار زیادی از مردم به یک روستای دور افتاده در جنوب هند سفر می کنند تا در یکی از مراسم های باورنکردنی این منطقه شرکت کنند. این مراسم که بیشتر شبیه تنبیه برای  مجازات انسان های خلافکار است به  عنوان سنتی دیرینه برای افزایش سلامتی برگزار می شود.در این مراسم یک رهبر مذهبی با کوبیدن نارگیل های محکم و سخت به سر داوطلبان آن ها را برای یک سال از هر بیماری بیمه می کند. پس از اینکار هر داوطلب حال خاصی دارد برای مثال عده ای از شدت ضربه غش می کنند و برخی هم بدن احساس دردی به دنبال جمع کردن خرده های نارگیل هستند.

به گفته افرادی که در این مراسم شرکت می کنند، گاهی اوقات آن ها برای ساعت های طولانی منتظر کوبیده شدن نارگیل به سرشان هستند و به یک ایمان قلبی به این سنت عجیب رسیده اند که هیچ ریشه علمی در آن دیده نمی شود.
یکشنبه 1403/02/30 41 بازدید