قانون عجیب مدرسه ابتدایی در لندن

مدرسه ابتدایی فرساتر پارک به تازگی قانونی تصویب کرده است که طبق آن دیگر بچه ها حق خداحافظی از والدینشان را ندارند. این قانون عجیب قرار است وابستگی ها را کم کند که تا به حال چنین نبوده است.به گزارش&nbs

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


مدرسه ابتدایی فرساتر پارک به تازگی قانونی تصویب کرده است که طبق آن دیگر بچه ها حق خداحافظی از والدینشان را ندارند. این قانون عجیب قرار است وابستگی ها را کم کند که تا به حال چنین نبوده است.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : مدرسه ابتدایی فرساتر پارک در جنوب لندن قانون عجیبی را تصویب کرده است که باعث آشفتگی در مدرسه و احوالات دانش آموزان شده است. در این مدرسه کودکانی که در دوره های پایین تحصیل می کنند نباید هنگام ورود به مدرسه از مادر و پدر خود خداحافظی کنند!این قانون عجیب بچه های کوچک که احساساتی هستند را آشفته کرده است و تمام زمان کلاس ها را به گریه کردن ادامه می دهند. مسئولین مدرسه اعتقاد دارند این قانون باعث قوی شدن و افزایش سلامت محیط مدرسه خواهد شد و هرکس آن را نقض کند از مدرسه اخراج می شود.

والدین دانش آموزان خردسال این قانون را یکی از عجیب ترین قوانین حال حاضر دنیا می دانند. والدین می گویند این قانون باعث افزایش وابستگی شده چرا که بچه ها خارج از مدرسه تمام مدت را قصد دارند نزد والدین بگذرانند و با هر حرکتی گریه می کنند.
جمعه 1403/01/24 35 بازدید