وسیله چندکاره متفاوت مخصوص مسافرت +عکس

شرکت disc 0 bed در یک طراحی جالب وسیله ای طراحی کرده است که می تواند بهترین گزینه برای استراحت در سفرهای برون شهری یا حتی درون شهری باشد. این وسیله به سه شکل مختلف می تواند به تخت خواب یا صندلی برای ن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


شرکت disc 0 bed در یک طراحی جالب وسیله ای طراحی کرده است که می تواند بهترین گزینه برای استراحت در سفرهای برون شهری یا حتی درون شهری باشد. این وسیله به سه شکل مختلف می تواند به تخت خواب یا صندلی برای نشستن تبدیل شود.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : وسیله های چندکاره معمولا خیلی زود از کار می افتند و خیلی قابلیت های جالبی را هم در اختیار شما نمی گذارند. این وسایل که تنها برای کسب سود بیشتر از طرف شرکت ها ساخته می شود پس از چندبار استفاده آن هم تنها از یک قابلیت آن از بین می روند. شرکت disc 0 bed در یک طراحی جالب وسیله ای طراحی کرده است که می تواند بهترین گزینه برای استراحت در سفرهای برون شهری یا حتی درون شهری باشد. این وسیله به سه شکل مختلف می تواند به تخت خواب یا صندلی برای نشستن تبدیل شود. 

حالت اول این وسیله دو تخت یک نفره مجزا می شود، در حالت دوم این دو تخت تبدیل به یک تخت دو طبقه می شود تا فضای کمتری را اشغال کند، حالت سوم این وسیله یک صندلی و نفره مخصوص استراحت است. نکته اینجاست که سرهم کردن این وسیله تنها در یک دقیقه امکان پذیر است. این وسیله با طراحی ساده خود تا به حال جوایز متعددی را در جشنواره های وسایل سفر برنده شده است و به نظر در آینده تعداد بیشماری از آن ها در جاده و جنگل و سواحل دیده می شود.
چهارشنبه 1402/12/09 29 بازدید