متفاوت ترین روزنامه دنیا +عکس

روزنامه هندی \"بالاکناما\" تمامی قواعد یک روزنامه خوب را از بین برده است. این روزنامه که ترجمه نامش \"صدای کودکان\" است تماما توسط بچه هایی اداره می شود که در خیابان زندگی می کنند و به زاغه نشین معروف هس

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


روزنامه هندی "بالاکناما" تمامی قواعد یک روزنامه خوب را از بین برده است. این روزنامه که ترجمه نامش "صدای کودکان" است تماما توسط بچه هایی اداره می شود که در خیابان زندگی می کنند و به زاغه نشین معروف هستند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :روزنامه ها برای ارائه خبرهای موثق و خوب نیازمند یک گروه تحریریه قوی به همراه چاپخانه و موارد دیگر هستند. در صورتی که یکی از این گزینه ها وجود نداشته باشد روزنامه به عنوان یک نشریه بیهوده شناخته خواهد شد. 
روزنامه هندی "بالاکناما" تمامی قواعد یک روزنامه خوب را از بین برده است. این روزنامه که ترجمه نامش "صدای کودکان" است تماما توسط بچه هایی اداره می شود که در خیابان زندگی می کنند و به زاغه نشین معروف هستند. تمام مقاله های این روزنامه را بچه های خیابانی می نویسند و یک موسسه حمایت از کودکان کار نیز آن را منتشر می کند. ابتدا 35 کودک در دهلی این روزنامه را راه اندازی کردند اما هم اکنون از شهرهای مختلف نیز خبرنگارهای زاغه نشین برای آن ها مقاله ارسال می کنند. 

این روزنامه به زبان هندی نوشته می شود و برخلاف آنچه از یک روزنامه کودک انتظار می رود، تمام مقالات آن اجتماعی هستند و واقعیت های تلخ را بازتاب می کنند. برای مثال در این روزنامه شما مقالاتی از سختی کودکان خیابانی، بی رحمی پلیس در برابر این کودکان و غیره را خواهید خواند.یکشنبه 1403/02/30 36 بازدید