تصفیه کردن آب های کثیف با نور خورشید +عکس

"پترا واتسروم" طراح دستگاه Solvatten است با استفاده از سیستم UV اب های آلوده را تصفیه می کند. این وسیله به شکل دبه ای است که به دو بخش تقسیم شده است و هر بخش آن می تواند 5 لیتر آب را در خود جای دهد.به

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"پترا واتسروم" طراح دستگاه Solvatten است با استفاده از سیستم UV اب های آلوده را تصفیه می کند. این وسیله به شکل دبه ای است که به دو بخش تقسیم شده است و هر بخش آن می تواند 5 لیتر آب را در خود جای دهد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  مشکل تامین آب آشامیدنی با رشد جمعیت و آلودگی های محیطی بسیار در نقاط مختلف دنیا دیده می شود. بسیاری از مردم کشورهای مختلف مخصوصا کشورهای محروم آفریقایی با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

طراحان و محققان تا به حال راه های مختلفی را برای تامین آب آشامیدنی پیشنهاد داده اند. در جدیدترین طرح برای تصفیه آب های آلوده، محققان دستگاهی را ساخته اند که می تواند به کمک نور خورشید آب های آلوده را تصفیه کرده و آب آشامیدنی سالم در اختیار شما قرار دهد."پترا واتسروم" طراح دستگاه Solvatten است با استفاده از سیستم UV اب های آلوده را تصفیه می کند. این وسیله به شکل دبه ای است که به دو بخش تقسیم شده است و هر بخش آن می تواند 5 لیتر آب را در خود جای دهد.

برای استفاده از این وسیله کافی است آن را با آب پر کنید و در معرض نور آفتاب قرار دهید. اشعه UV که از نور خورشید تابیده می شود به دستگاه خورده و باعث تصیفه شدن آن می شود. شما می توانید بدون مشکل از این آب استفاده کنید. بر روی این دستگاه یک صورتک غمگین وجود دارد، زمانی که این صورت به رنگ سبز و خندان تبدیل شود یعنی آب تصفیه شده است.شنبه 1402/09/18 26 بازدید