پرورش کدوهایی به شکل فرانکشتاین +عکس

\"تونی دیگرا\" یک کشاورز آمریکایی است که برای جشن ترس امسال محصول جدید را رونمایی کرده است. این مرد توانسته کدو تنبلی پرورش دهد که به شکل سر شخصیت فرانکشتاین است و هر کدام آن ها 75 دلار قیمت دارد.به گزا

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"تونی دیگرا" یک کشاورز آمریکایی است که برای جشن ترس امسال محصول جدید را رونمایی کرده است. این مرد توانسته کدو تنبلی پرورش دهد که به شکل سر شخصیت فرانکشتاین است و هر کدام آن ها 75 دلار قیمت دارد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  چند سالی می شوند که کشاورزان نقاط مختلف دنیا به دنبال کاشت سبزی هایی با اشکال متفاوت هستند. آن ها مدل های مختلف را تست می کنند و گاهی به شهرت می رسند برای مثال ژاپنی ها هندوانه مربع شکل تولید می کنند و فروش خوبی دارد. 

"تونی دیگرا" یک کشاورز آمریکایی است که برای جشن ترس امسال محصول جدید را رونمایی کرده است. این مرد توانسته کدو تنبلی پرورش دهد که به شکل سر شخصیت فرانکشتاین است و هر کدام آن ها 75 دلار قیمت دارد. این مرد برای پرورش این کدوها یک دستگاه 100 هزار دلاری خریداری کرده است اما اعتقاد دارد که این هزینه به  راحتی قابل جبران است. درست کردن چنین کدوهایی نیاز به یک انگیزه بالا و البته شرایط خاص آب و هوایی دارد. 

او محصولاتش را در فروشگاه های مختلف شهر برای فروش قرار داده است و تا به اینجا استقبال خوبی هم از این محصولات عجیب شده است. به نظر شما خرید یک محصول عجیب یا فانتزی می تواند مقرون به صرفه باشد؟

جمعه 1403/01/24 45 بازدید