اقدامی جالب در حمایت از بیماران سرطانی +عکس

\"توماس کانتلی\" یک بیمار سرطانی بود که در سال 2009 متوجه یک غده سرطانی خوش خیم در قسمت شکم خود شد. این بیماری با انجام برخی درمان های اولیه بهبود یافت ولی باعث شد تا توماس انگیزه خاصی برای کمک به این

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"توماس کانتلی" یک بیمار سرطانی بود که در سال 2009 متوجه یک غده سرطانی خوش خیم در قسمت شکم خود شد. این بیماری با انجام برخی درمان های اولیه بهبود یافت ولی باعث شد تا توماس انگیزه خاصی برای کمک به این بیماران پیدا کند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  بیماران سرطانی از آن دسته افرادی هستند که همیشه نیازمند کمک هستند و باید ان ها را نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر روحی روانی نیز حمایت کرد. انجام یک کار خیریه برای بیماران سرطانی می تواند روحیه آن ها را دوچندان کند."توماس کانتلی" یک بیمار سرطانی بود که در سال 2009 متوجه یک غده سرطانی خوش خیم در قسمت شکم خود شد. این بیماری با انجام برخی درمان های اولیه بهبود یافت ولی باعث شد تا توماس انگیزه خاصی برای کمک به این بیماران پیدا کند.این مرد حالا سفری را آغاز کرده است که طی آن باید عرض آمریکا را به همراه یک توپ غول پیکر عبور کند. این سفر از 11 شهر مختلف عبور خواهد کرد و یک سالی به طول خواهند انجامید.

توماس اعتقاد دارد با اینکار می تواند توجه مردم را به این بیماری جلب کند و البته مقداری کمک مالی نیز از این طریق جمع آوری خواهد کرد. او می گوید برخی از مردم این بیماران را فراموش کرده اند در حالی که آن ها در سختی زندگی می کنند.
یکشنبه 1403/02/30 43 بازدید