ساخت تانک در خانه +عکس

\"لی گوجون\" یک کشاورز ساده چینی است اما از کودکی علاقه خاصی به وسایل نظامی داشته است به همین دلیل چندی پیش تصمیم گرفت تانکی را در حیاط خانه اش بسازد.به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت 

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"لی گوجون" یک کشاورز ساده چینی است اما از کودکی علاقه خاصی به وسایل نظامی داشته است به همین دلیل چندی پیش تصمیم گرفت تانکی را در حیاط خانه اش بسازد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : علاقه به تجهیزات جنگی در هر مردی دیده می شود. به طور کلی آقایان از همان دوران کودکی علاقه خاصی به اسلحه و ادوات جنگی دارند و همیشه خودشان را فیلم های اکشن یا وسایل اسباب بازی مشغول می کنند.

"لی گوجون" یک کشاورز ساده چینی است اما از کودکی علاقه خاصی به وسایل نظامی داشته است به همین دلیل چندی پیش تصمیم گرفت تانکی را در حیاط خانه اش بسازد.این مرد بدون اینکه دانشی در مورد مهندسی نظامی داشته باشد و بدون دسترسی به اینترنت توانست تانک مورد نظرش را بسازد. این مرد یک مدل تانک اسباب بازی خریداری کرده است و سعی کرد همان مدل را در دنیای واقعی بسازد.

تانک او 6 متر طول دارد و می تواند به سرعت 18 کیلومتر بر ساعت برسد. او می گوید ساختن این تانک اصلا سخت نبود و برای ساخت آن من فقط انگیزه داشتم به همین دلیل توانستم بهترین وسیله را بسازم.یکشنبه 1403/02/30 33 بازدید