خودروی متفاوت "بی ام و" برای جوانان +عکس

خودروی "کندوی عسل" یک طرح برای شهرهای شلوغ است و احتمال می رود در آینده بتواند ترافیک ها را هدایت کند. این خودرو دارای کامپیوتر هوشند و راننده خودکار است و طبق گفته بی ام و تنها برای جوانان ساخته شده

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


خودروی "کندوی عسل" یک طرح برای شهرهای شلوغ است و احتمال می رود در آینده بتواند ترافیک ها را هدایت کند. این خودرو دارای کامپیوتر هوشند و راننده خودکار است و طبق گفته بی ام و تنها برای جوانان ساخته شده است.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : بی ام و یکی از شرکت های خودروسازی متفاوت در دنیاست که همیشه با طرح های خاص خود عاشقان خودرو را شگفت زده می کند. این شرکت در جدیدترین طرح خود نیم نگاهی به جوانان آینده هم داشته است.

خودروی "کندوی عسل" یک طرح برای شهرهای شلوغ است و احتمال می رود در آینده بتواند ترافیک ها را هدایت کند. این خودرو دارای کامپیوتر هوشند و راننده خودکار است و طبق گفته بی ام و تنها برای جوانان ساخته شده است.کندوی عسل دارای سیستمی است که می تواند هم نوعان خود را در خیابان تشخیص داده و نزدیک به آن ها حرکت کند. حرکت گروهی، افقی و دو به دو از جمله اصول هایی است که برای این خودرو تعریف شده تا حجم ترافیکی کاهش پیدا کند.

بی ام و قرار است به زودی کار بر روی این خودرو را آغاز کند تا به نمونه های اولیه دست پیدا کند. طراحی ظاهر این خودرو نیز به مانند سیستم هایی که برای آن تهیه شده است جذاب و جالب است.

سه شنبه 1402/12/08 23 بازدید