اشتباه 2 میلیاردتومانی در ساخت یک خانه +عکس

"مارک ووس" سال 2012 زمینی را در یکی از شهرهای ساحلی آمریکا خرید تا روزی در آن یک ویلا بسازد. او به همراه همسرش سال گذشته شرکتی را مامور به ساخت یک خانه رویایی در این زمین کردند ولی حالا با ساخته شد

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


"مارک ووس" سال 2012 زمینی را در یکی از شهرهای ساحلی آمریکا خرید تا روزی در آن یک ویلا بسازد. او به همراه همسرش سال گذشته شرکتی را مامور به ساخت یک خانه رویایی در این زمین کردند ولی حالا با ساخته شدن خانه متوجه یک اتفاق وحشتناک شده اند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : خرید زمین در یک منطقه ساحلی و ساخت ویلا در آن یکی از خواسته های خانواده ها در تمام دنیاست تا در زمان های خاصی از سال از آن استفاده کنند و کمی سختی و استرس ها را به دل دریا بسپارند اما ساخت ویلا گاهی می تواند تبدیل به کابوس هم بشود.

"مارک ووس" سال 2012 زمینی را در یکی از شهرهای ساحلی آمریکا خرید تا روزی در آن یک ویلا بسازد. او به همراه همسرش سال گذشته شرکتی را مامور به ساخت یک خانه رویایی در این زمین کردند ولی حالا با ساخته شدن خانه متوجه یک اتفاق وحشتناک شده اند.آن ها زمین با پلاک 23 را خریداری کرده بودند و حالا خانه آن ها در زمین با پلاک 21 ساخته شده است! این یعنی خانه 3 طبقه آن ها با مساحت 5000 متر مربع دقیقا در زمین بغلی ساخته شده است.

این خانواده نزدیک به 680 هزار دلار معادل با دو میلیارد و 40 میلیون تومان را صرف ساخت خانه در زمین یک خانواده دیگر کرده اند و اگر آن ها راضی به تعویض زمین نشوند این یعنی ضرر دومیلیاردی برای خانواده"ووس" .

این خانواده یک وکیل را مامور رسیدگی به اینکار کرده است و احتمالا تمام اشتباهات گریبان آن ها یا شرکت سازنده خانه را خواهد گرفت.یکشنبه 1402/09/12 35 بازدید