ورزش عجیبی که تا به حال ندیده اید +عکس

در جمهوری چک یک ورزش جدید ابداع شده است که هم عجیب وهم خشن است. در این ورزش که به نام \"woodkopf\" شناخته می شود هر شرکت کننده یک تخته چوب دو متری روی سرش می گذارد و به مصاف رقیب خود می رود.به گزارش&nbs

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


در جمهوری چک یک ورزش جدید ابداع شده است که هم عجیب وهم خشن است. در این ورزش که به نام "woodkopf" شناخته می شود هر شرکت کننده یک تخته چوب دو متری روی سرش می گذارد و به مصاف رقیب خود می رود.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : ورزش اقسام مختلفی دارد که همه برای افزایش تندرستی بدن هستند اما گاهی اوقات مردم از این ورزش ها خسته می شوند و نوآوری و خشونت را وارد ورزش می کنند تا به یک مورد جدید برسند.

در جمهوری چک یک ورزش جدید ابداع شده است که هم عجیب وهم خشن است. در این ورزش که به نام "woodkopf" شناخته می شود هر شرکت کننده یک تخته چوب دو متری روی سرش می گذارد و به مصاف رقیب خود می رود.در این ورزش هر شرکت کننده باید بتواند چوب نفر مقابل را از بین ببرد بدون آنکه چوب خودش به زمین بیافتد. البته گاهی در حین ضربه زدن این ضربات به سر افراد هم برخورد می کند و باعث مجروح شدن آن ها می شود.

به نظر می رسد برای اولین بار این ورزش عجیب در سال 1992 به وجود آمده است اما به تازگی و در طول یک سال گذشته معروف شده و در حال گسترش به کل اروپاست.

یکشنبه 1403/02/30 38 بازدید