کامل ترین پکیج برای ماجراجویان +عکس

این وسیله به نام VSSL فروخته می شود و درون آن همه چیز می توانید پیدا کنید. این وسیله تنها به اندازه یک سیلندر کوچک است و 20 سانتی متر ارتفاع دارد و به راحتی در جیب جا می گیرد.به گزارش سایت تفری

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


این وسیله به نام VSSL فروخته می شود و درون آن همه چیز می توانید پیدا کنید. این وسیله تنها به اندازه یک سیلندر کوچک است و 20 سانتی متر ارتفاع دارد و به راحتی در جیب جا می گیرد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : به تازگی یک کمپانی، ابزاری انقلابی ساخته است که می تواند بهترین و کاملترین وسیله برای ماجراجویانی باشد که شب و روز خود را در دل کوه می گذرانند. 

این وسیله به نام VSSL فروخته می شود و درون آن همه چیز می توانید پیدا کنید. این وسیله تنها به اندازه یک سیلندر کوچک است و 20 سانتی متر ارتفاع دارد و به راحتی در جیب جا می گیرد.در این وسیله 15 ابزار مختلف قرار دارد که همگی برای کوه نوردان، ماجراجویان و حتی افرادی که ترس از تبدیل شدن دنیا به زامبی دارند تهیه شده است و می تواند در مواقع لازم به کمک آن ها بیاید. از جمله مواردی که درون این سیلندر وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

چراغ قوه ال ای دی 
قطب نما 
یک شمع 4 ساعته
تیغ 
6 فیلتر آب 
یک اره سیمی و قابل انعطاف
یک سوت آلمینیومی
کبریت های ضدآب
ابزار ماهی گیری
آینه فرستادن پیام 
طناب کوهنوردی و ...
یکشنبه 1403/02/30 40 بازدید