ماجرای تازه پدر و پسر جالب چینی +عکس

پسر 6 ساله این مرد که با نام دودو هم شناخته شده است همیشه در کنار او حضور دارد و ماجراجویی های پدر را دنبال می کند. البته عده ای اعتقاد دارند او پسر خود را به زور به این ماجراجویی ها می برد و او را ا

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


پسر 6 ساله این مرد که با نام دودو هم شناخته شده است همیشه در کنار او حضور دارد و ماجراجویی های پدر را دنبال می کند. البته عده ای اعتقاد دارند او پسر خود را به زور به این ماجراجویی ها می برد و او را اذیت می کند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  "های لیشینگ" یک مرد اهل تجارت در صنعت نساجی چینی است که چند سالی است همراه پسرش ماجراجویی می کند و همیشه سوژه خبرنگارها می شوند ولی دست از این کارهای عجیب و غریب خود بر نمی دارند. 

پسر 6 ساله این مرد که با نام دودو هم شناخته شده است همیشه در کنار او حضور دارد و ماجراجویی های پدر را دنبال می کند. البته عده ای اعتقاد دارند او پسر خود را به زور به این ماجراجویی ها می برد و او را اذیت می کند. به تازگی این پدر و پسر یک سفر طولانی را آغاز کرده اند که 3000 کیلومتر را باید طی کنند و در طول مسیر کوه های مختلف را پشت سر بگذارند. این سفر 20 روز طول می کشد و شرایط سختی را باید تحمل کنند از جمله دمای زیر صفر درجه. 

پیش از این نیز این پدر و پسر تصمیم گرفته بودند کوه فیجی را تنها با استفاده از آب نوشیدن فتح کنند که شکست خوردند همچنین سال او فرزندش را در کلاس های خصوصی خلبانی گذاشت و وی تبدیل به کوچکترین خلبان دنیا شد. 

یکشنبه 1403/02/30 54 بازدید