کوچکترین خودروی فرمول 1 دنیا +_+ عکس

این تصویر با ستون های الکترونی و سوزن های خاص کشیده شده است و اندازه آن 0.25 میلی متر در 0.7 میلی متر است. اگر می خواهید به ریز بودن این تصویر پی ببرید باید اشاره کنیم که قطر یک دانه شن 1 میلی متر است

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


این تصویر با ستون های الکترونی و سوزن های خاص کشیده شده است و اندازه آن 0.25 میلی متر در 0.7 میلی متر است. اگر می خواهید به ریز بودن این تصویر پی ببرید باید اشاره کنیم که قطر یک دانه شن 1 میلی متر است.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  این طرح با مقابل چشمان غیر مسلح قابل مشاهده نیست و به راحتی بر روی لبه تیز یک تیغ هم قرار می گیرد. این خودروی کوچک در اصل یک تصویر طراحی شده با دستگاه های مخصوص است که تنها با میکروسکوپ قابل مشاهده است. 

این تصویر با ستون های الکترونی و سوزن های خاص کشیده شده است و اندازه آن 0.25 میلی متر در 0.7 میلی متر است. اگر می خواهید به ریز بودن این تصویر پی ببرید باید اشاره کنیم که قطر یک دانه شن 1 میلی متر است. گروه طراحی این تصویر نزدیک به 30 ساعت زمان را صرف کشیدن آن کرده اند و برای اتمام کار نیز از «جنسن باتن» دعوت کردند تا نقاشی ان ها را یک امضای میکرونی بکند. در کنار این خودرو می توان امضای این اسطوره فرمول یک را نیز مشاهده کنید.

گروه طراحی این تصویر اعلام کرده است که قصد دارد در آینده یک مدل سه بعدی از خودرو فرمول 1 را به همین صورت از داخل یک دانه شن بیرون بشکد. البته این کار نیاز به کار مداوم و زمان زیادی دارد. دوشنبه 1403/03/28 45 بازدید