تجربه زندگی مجازی به جای یک انسان دیگر +_+ عکس

«مارک فارید» یک هنرمند بریتانیایی است که به مدت یک ماه از زندگی خود را در نگاه شخص دیگری خواهد گذراند. این زندگی با استفاده از یک ابزار خاص انجام می شود و وی قادر است از نگاه او ببنید و با گوش های او

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


«مارک فارید» یک هنرمند بریتانیایی است که به مدت یک ماه از زندگی خود را در نگاه شخص دیگری خواهد گذراند. این زندگی با استفاده از یک ابزار خاص انجام می شود و وی قادر است از نگاه او ببنید و با گوش های او می شنود.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  تا به حال فکر کرده اید که زندگی از نگاه دیگران چگونه خواهد بود ؟ این موضوعی است که از همان دوران کودکی ذهن انسان های بسیاری را به خود مشغول می کند و حالا یک هنرمند قصد تجربه چنین زندگی را دارد.

«مارک فارید» یک هنرمند بریتانیایی است که به مدت یک ماه از زندگی خود را در نگاه شخص دیگری خواهد گذراند. این زندگی با استفاده از یک ابزار خاص انجام می شود و وی قادر است از نگاه او ببنید و با گوش های او می شنود.این دستگاه یک هدست خاص است که می تواند با آن بشنود و یک ویدیو مجازی را نیز مشاهده کند. در مقابل فرد دوم باید یک عینک را همیشه به چشم داشته باشد و میکروفون های مختلف به وی دائما متصل خواهد بود.

این تجربه زندگی برای اولین بار است که اتفاق می افتد و زمان یک ماهه آن می تواند زندگی را برای مارک بسیار سخت کند چرا که او باید کارهای خود را نیز انجام دهد اما همه زندگی را تنها از دید فرد دوم می بیند.

دوشنبه 1403/03/28 42 بازدید