\"عاملان اسید پاشی\" به صورت مدیر بیمارستان ضیائیان دستگیر شدند/ متهم اصلی یک پزشک بود +_+

سردار ساجدی نیا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با تلاش ماموران پلیس عاملان اسید پاشی بر روی مدیر بیمارستان ضیائیان دستگیر شدند.به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از&n

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
سردار ساجدی نیا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:


فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با تلاش ماموران پلیس عاملان اسید پاشی بر روی مدیر بیمارستان ضیائیان دستگیر شدند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  درباره جزئیات خبر دستگیری عاملان اسید پاشی گفت: شب گذشته ساعت 21، دکتر "سیامند انوری" مدیر بیمارستان ضیائیان تهران هنگام مراجعت به منزل و در زمان پیاده شدن از خودرو توسط دو راکب یک دستگاه موتورسیکلت مورد اسیدپاشی قرار گرفت. 
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: مدیر بیمارستان ضیائیان که از ناحیه دو چشم آسیب دید، بعد از حادثه به بیمارستان‌ فارابی تهران منتقل شد و پلیس با تشکیل تیم ویژه از همان لحظات اولیه موضوع را مورد بررسی قرار داد. 
 
این مقام ارشد انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: لحظاتی پیش پس از ۲۴ ساعت‌ تلاش بی‌وقفه ماموران انتظامی تهران بزرگ و کارآگاهان پلیس آگاهی، متهمان که راکب و ترکنشین موتورسیکلت در اجرای نقشه اسیدپاشی بر روی دکتر انوری بودند را در ۲ عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند. 

سردار ساجدی نیا درباره انگیزه عاملان اسیدپاشی گفت:متهم اصلی پزشک عمومی بوده و متهم دیگر نیز دانشجوی پزشکی است که به دلیل مسائل صنفی دست به چنین اقدامی زدند. 
 
گفتنی است، وزیر بهداشت صبح امروز 9 آذرماه با حضور در بیمارستان فارابی، از دکتر انوری عیادت و توصیه های لازم را به تیم معالج در خصوص روند درمان وی ارائه کرد. 
 
لازم به ذکر است،‌ چشم راست دکتر انوری دچار مشکل نشده ولی چشم چپش به دلیل آسیب دیدگی دیشب زیر تیغ جراحان رفت و دکتر محمود جباروند رییس بیمارستان فارابی درباره آخرین وضعیت مدیر بیمارستان ضیائیان گفت: خوشبختانه عمل جراحی دکتر انوری موافقت آمیز بوده و بینایی وی قابل بازگشت است و جای هیچ گونه نگرانی نیست. 
 
همچنین دکتر انوری درباره حادثه شب گذشته گفت: هنگامی که نزدیک منزل رسیدم برای خرید توقف کردم و دیدم دو نفر سوار بر موتور به سمت خودرو من می آیند .هنگام پیاده شدن از خودرو آنها در را باز کردند و محلولی را به صورتم پاشیدند من شروع کردم به کمک خواستن که یکی از راکبین به کمک دیگری آمد تا مرا بگیرند اما فرار کردم. 
 
انتهای پیام/ 
دوشنبه 1403/03/28 33 بازدید