پروپاقرص ترین طرفدار \"انتقام جویان\" +_+عکس

این لباس ها با بالاترین دقت ساخته شده اند که از میان آن ها می توان به \"iron man\" بتمن، تور و ... اشاره کرد. او حتی برای آیرون من قابلیتی را قرار داده است که مانند مدل درون فیلم باز و بسته شود و چراغ ه

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


این لباس ها با بالاترین دقت ساخته شده اند که از میان آن ها می توان به "iron man" بتمن، تور و ... اشاره کرد. او حتی برای آیرون من قابلیتی را قرار داده است که مانند مدل درون فیلم باز و بسته شود و چراغ هایی در کف دست و روی سینه آن وجود داشته باشد.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  یک دانشجوی چینی به نام "زو بینگکوآن" رویایی بسیاری از هواداران داستان های کمیک را به حقیقت رسانده است. او لباس تمام قهرمان هایی که در سری داستان های "مارول" بیرون آمده اند و آن ها را با فیلم "Avengers” به یاد دارید درست کرده است. 

او از سال 2012 است که بر روی لباس ها کار می کند و در کنار آن درس تکنولوژی را در یکی از داشنگاه های شهر "چنگ چوآن" ادامه می دهد. او ابتدا طرح تمام لباس ها را از اینترنت گرفته و با جمع کردن وسایل مورد نیاز دست به کار شده است. این لباس ها با بالاترین دقت ساخته شده اند که از میان آن ها می توان به "iron man" بتمن، تور و ... اشاره کرد. او حتی برای آیرون من قابلیتی را قرار داده است که مانند مدل درون فیلم باز و بسته شود و چراغ هایی در کف دست و روی سینه آن وجود داشته باشد. 

او قصد دارد تا قبل از به نمایش در امدن قسمت دوم این فیلم در سال 2015 تمام لباس ها را پایان برساند و برای اولین بار با پوشیدن یکی از آن ها به سینما برود. او انجام این کار را حقیقت دادن به یک رویای کودکی اعلام کرده است. یکشنبه 1403/02/30 35 بازدید