درمان بیماری های روحی با کمک \"لاما\" +_+عکس

در یک آزمایش جدید پزشکان تصمیم گرفتند تا از \"لاما\" برای درمان افسردگی در میان سالمندان استفاده کنند. آن ها چند لاما در محیط خانه سالمندانی در برلین رها کرده اند تا افرادی که افسردگی دارند با دیدن آن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


در یک آزمایش جدید پزشکان تصمیم گرفتند تا از "لاما" برای درمان افسردگی در میان سالمندان استفاده کنند. آن ها چند لاما در محیط خانه سالمندانی در برلین رها کرده اند تا افرادی که افسردگی دارند با دیدن آن ها کمی حال و روحیه جدید بگیرند.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  لاما یا شتر بی کوهان یکی از بامزه ترین حیواناتی است که روی زمین زندگی می کند. این موجودات با چهره جالب خود ناخودآگاه انسان را به خنده می اندازند، همین باعث شده است تا پزشکان آلمانی تصمیم جالبی بگیرند. 

در یک آزمایش جدید پزشکان تصمیم گرفتند تا از "لاما" برای درمان افسردگی در میان سالمندان استفاده کنند. آن ها چند لاما در محیط خانه سالمندانی در برلین رها کرده اند تا افرادی که افسردگی دارند با دیدن آن ها کمی حال و روحیه جدید بگیرند. در هفته های اول این آزمایش نتیجه ها بسیار شگفت انگیز بود به طوری که تعداد قابل توجهی از سالمندانی که بیماری روحی داشتند با این حیوانات بامزه ارتباط برقرار کردند و از این طریق بر قسمتی از بیماری خود فارق آمدند. 

در فاز دوم پزشکان تصمیم گرفتند تا "لاما" ها را اتاق به اتاق نزد سالمندان ببرند. آن ها متوجه شدند افرادی که ارتباط بیشتری با این حیوانات بامزه برقرار می کنند از سلامت بشتری برخوردار می شوند و طی چند هفته برخی نشانه های بیماری را به کلی از بین می برند. 
دوشنبه 1403/03/28 39 بازدید