میرشکاری تشریح کرد +_+

جزئیات دستگیری دو تیم تروریستی در سیستان و بلوچستان/ جنایتکاران به عملیات خونبار در تاسوعا حسینی(ع) اعتراف کردندمعاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یکی از تیم‌های تروریستی طی هفت سال اخیر ۹۰

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

جزئیات دستگیری دو تیم تروریستی در سیستان و بلوچستان/ جنایتکاران به عملیات خونبار در تاسوعا حسینی(ع) اعتراف کردند

معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یکی از تیم‌های تروریستی طی هفت سال اخیر ۹۰ نظامی و غیرنظامی را به شهادت رسانده است.
تروریست‌ها 90 نفر را به شهادت رساندند/ دستگیری اخیر تروریست‌ها بدون شلیک گلوله
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : علی‌اصغر میرشکاری در نشست خبری گفت: یکی از تیم‌های تروریستی طی هفت سال اخیر ۹۰ نظامی و غیرنظامی را به شهادت رسانده است. این در حالی است که در دستگیری اخیر تروریست‌ها که با کمک مردم انجام شده حتی یک فشنگ هم شلیک نشده است. 
 
وی افزود: عملیات دستگیری باند نخست از سوم دی ماه امسال شروع شد و تا دهم بهمن‌ماه ادامه داشت؛ که در پی آن 21 نفر دستگیر شدند. متهمان طبق اعترافات‌شان از سال 86 تاکنون در استان ناامنی ایجاد کرده و در عملیات تروریستی تاسوعای حسینی سال 89 چابهار که منجر به شهادت 39 نفر از مردم این شهرستان شد، نقش داشته‌اند. این افراد علاوه بر آن 42 نفر از مأموران امنیتی استان را در عملیات‌های مختلف خرابکارانه به شهادت رسانده‌اند. 
 
وی ادامه داد: همچنین این تیم 9 غیرنظامی را که سه معلم شهید؛ نوروزی، سرگزی و شهرکی و همچنین شهید بسیجی صبری جزو آن‌ها بوده‌اند را به شهادت رسانده‌اند. تروریست‌ها به هفت فقره تله‌گذاری انفجاری در منطقه بلوچستان اعتراف کرده و بازجویی جهت گرفتن اعتراف از آن‌ها همچنان ادامه دارد. 
 
معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این‌که "همه نوع فردی در تیم‌های دستگیر شده وجود دارد؛ ولی هیچکدام از آن‌ها برخلاف شایعات مولوی و اهل سنت نیست." به ارائه جزئیاتی از دستگیری تیم تروریستی دوم پرداخت و اظهار کرد: تاکنون هفت نفر از اعضای این تیم دستگیر شده‌اند که از آن‌ها 500 کیلوگرم مواد منفجره شامل 20 نارنجک دستی، تعدادی سلاح و مقداری مواد منفجره دیگر کشف شده است. 
 
وی اظهار کرد: اعضای این تیم شهادت سه مأمور در حادثه حمله به پاسگاه آسپیچ سراوان، شهادت سه تن از پاسداران سپاه در سراوان و دو تن از مردم این شهرستان را بر عهده گرفته‌اند. این تیم شرارت و ناامنی در استان را از سال 91 شروع کرده بود. 
 
دوشنبه 1403/03/28 48 بازدید