کارشکنی دولت و سازمان هواپیمایی عربستان در قبال ایران

اوحدی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران:رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هواپیمای زائرین اصفهانی برگشت و زائرین با هواپیمای دیگری دیشب مشرف شدند، گفت: البته توقع بر این بود که دولت و سازمان هواپیمای

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
اوحدی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران:


رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هواپیمای زائرین اصفهانی برگشت و زائرین با هواپیمای دیگری دیشب مشرف شدند، گفت: البته توقع بر این بود که دولت و سازمان هواپیمایی عربستان همکاری کنند اما کارشکنی از طرف آنها صورت گرفت.

اوحدذی

به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :"سعید اوحدی" در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران در رابطه با ممانعت از ورود هواپیمای زائران ایرانی به عربستان اظهار داشت: پرواز زائران عمره اصفهانی دیروز با یکی از هواپیماهای جمهوری اسلامی ایران عازم عربستان شد در حین پرواز اعلام شد که این هواپیما دارای استانداردهای اتحادیه اروپا نیست و اجازه ورود به فرودگاه جده را ندارد.

وی در ادامه افزود: توقع بر این بود که هواپیمایی که طی ماه‌ها و هفته‌های گذشته پرواز‌هایی را به عربستان انجام داده بود، این پرواز را سازمان هواپیمایی عربستان از ورود به فرودگاه این کشور ممانعت نکند تا زائرین به زحمت نیافتند اما این گونه نشد.

اوحدی با اشاره به اینکه هواپیما برگشت و زائرین با هواپیمای دیگری دیشب مشرف شدند، گفت: البته توقع بر این بود که دولت و سازمان هواپیمایی عربستان همکاری کنند اما کارشکنی از طرف آنها صورت گرفت.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه این ماه از آغاز شروع عمره این هواپیما اقدام به جا به جایی زائران به عربستان می‌کرد، گفت: اما سازمان هواپیمایی عربستان قبلاً به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده بود که به هواپیما‌های بالای 25 سال اجازه ورود نخواهد داد و تفاهم نامه‌ی ضمنی با شرکت هواپیمایی شرکت هواپیمایی هما انجام داده بود.

وی با تأکید بر اینکه این هواپیما در روزهای گذشته به عربستان پرواز داشته است، از این رو ما انتظار داشتیم، این هواپیما به زمین عربستان بنشیند، افزود: ما انتظار داشتیم که دوباره به هواپیمایی کشور اطلاع دهند و یکطرفه اقدام نکنند.

انتهای پیام/

جمعه 1403/01/24 46 بازدید