بازی‌های متفاوت تلفن همراه +دانلود

نوستالژی اسنیک - سیمبیانبازی بسیار محبوب Snake Reloaded را برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ^۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و… این بازی یکی از نوستالژیک ترین بازی هایی است که می توانید روی تلفن همراه داش

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
نوستالژی اسنیک - سیمبیانبازی بسیار محبوب Snake Reloaded را برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ^۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و… این بازی یکی از نوستالژیک ترین بازی هایی است که می توانید روی تلفن همراه داشته باشید چرا که به نوعی بازی های تلفن همراه از همین جا شروع شد. 

این بازی را از اینجا دانلود کنید.

پل ساز حرفه ای شوید - آندرویددر بازی Bridge Architect هدف شما ساخت پلی است که دارای مقاومت کافی برای عبور تعدادی اتومبیل باشد. به شما تعدادی ابزار داده می‌شود و شما باید پل خود را با ابزار موجود بسازید و سپس آن را تست نمایید و نهایتاً آن را برای عبور چندین ماشین آماده کنید. این بازی از موتور فیزیکی قدرتمندی بهره می‌برد، همچنین بازی دارای قابلیت‌ رسم پل با قلم است. برای اجرای این بازی به اندروید ۱.۶ و بالاتر نیاز دارید.

این بازی را از اینجا دانلود کنید.
 
موتورسواری متفاوت - ویندوز فون 8یکی از بازی های جالب برای تلفن همراه موتورسواری است که این بار بازی Bickmania را برای کاربران ویندوزفون آماده کرده ایم. این بازی دارای بیش از 30 مرحله است که با گزافیک خوب و گیم پلی جالب برای شما آماده شده است.

این بازی را از اینجا دانلود کنید.
پنج شنبه 29 / 01 / 1392 7 بازدید