کهکشان آب نباتی +عکس

جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024 جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024

جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024

جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024 جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024

جالب بود.........منم اومدم تو وبت مر 30خوش باشی 425024

کهکشان آب نباتی +عکسیک شرکت تولید کننده آب نبات های مختلف به تازگی در طرحی بسیار جالب کهکشان راه شیری به همراه تمامی سیاره ها و منظومه های مختلفش در قالب آب نبات های چوبی در اورده است.به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، دیدن نقاشی های کهکشان راه شیری به همراه سیاره های آن بسیار زیبا و جذاب هستند ولی آیا تا به حال فکر کرده اید که این سیاره ها جه مزه ای می توانند باشند؟یک شرکت تولید کننده آب نبات های مختلف به تازگی در طرحی بسیار جالب کهکشان راه شیری به همراه تمامی سیاره ها و منظومه…

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
یک شرکت تولید کننده آب نبات های مختلف به تازگی در طرحی بسیار جالب کهکشان راه شیری به همراه تمامی سیاره ها و منظومه های مختلفش در قالب آب نبات های چوبی در اورده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، دیدن نقاشی های کهکشان راه شیری به همراه سیاره های آن بسیار زیبا و جذاب هستند ولی آیا تا به حال فکر کرده اید که این سیاره ها جه مزه ای می توانند باشند؟

یک شرکت تولید کننده آب نبات های مختلف به تازگی در طرحی بسیار جالب کهکشان راه شیری به همراه تمامی سیاره ها و منظومه های مختلفش در قالب آب نبات های چوبی در اورده است. آن ها با استفاده از دستگاه های مختلفی که دارند می توانند تصاویر سیاره های مختلف را با جزئیات بالا و با استفاده از طعم های مختلف روی اب نبات ها پیدا سازی کنند. 

این آب نبات ها درکنار آنکه ایده ای جدید برای جذب مشتری های مختلف است باعث می شود تا کودکان خردسال نیز با استفاده از آن ها به سیاره ها و منظومه های مختلف آشنا شوند. 

خانواده هایی که این آب نبات ها را تهیه می کنند نیز بسیار از آن راضی هستند و آن ها نیز بیشتر به عنوان یک محصول آموزشی خوشمزه به این آب نبات های چوبی نگاه می کنند. پنجشنبه 29 فروردين 1392 0 بازدید