خودرویی برای برق انداختن خیابان ها +عکس

خودرویی برای برق انداختن خیابان ها +عکسپاک شدن خیابان می تواند نشانه ای از شخصیت شهر باشد به همین علت معمولا خودروهای زباله روب یا رفتگرها دائما در حال کار هستند. این درحالی است که در آینده تنها یک خو

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
پاک شدن خیابان می تواند نشانه ای از شخصیت شهر باشد به همین علت معمولا خودروهای زباله روب یا رفتگرها دائما در حال کار هستند. این درحالی است که در آینده تنها یک خودرو همه کارها را انجام میدهد.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تمیزی خیابان های شهر یکی از بزرگترین اهدافی است که شهرداری ها به دنبال آن هستند اما هیچگاه در مناطق شلوغ نمی توان خیابان ها را خالی از هر زباله ای دید.

در مناطقی که آلودگی بسیار زیادی وجود دارد وجود رفتگرها از نظر هزینه مالی بسیار زیاد می شود همچنین خودروهای تمیز کننده زباله به اندازه ای پیشرفت نداشته اند که بتواننند خیابان ها را به درستی تمیز کنند به همین علت طرح های مختلفی در این باره ارائه شده است. 


"Carlos Schreib"فردی است که می تواند دنیای تمیزی شهری را دگرگون کند چرا که او به تازگی دستگاهی طراحی کرده است که می تواند در آینده به جای همه رفتگرها همچنین دستگاه های پیشرفته را به تنهایی بگیرد.

"X-Cav" خودرویی است که این طراح برای آینده در نظر دارد. این خودرو می تواند به راحتی تمامی خیابان ها را جارو بکشد سپس زباله ها را جمع کرده و پس از آن نیز کمی خیابان را آب می گیرد تا کثیفی ها از روی آن پاک شوند. نکته جالب در مورد این خودرو آن است که به راحتی می تواند برای هر خیابانی شخصی سازی شود. چرخ های آن قابلیت انعطاف دارند پس می توانند از خودرو فاصله بگیرند این باعث می شود تمام سطح خیابان در یک بار حرکت کاملا شسته و تمیز شود.

این دستگاه همچنین می تواند به صورت خودکار تنظیم شده تا از سیستم های خورشیدی استفاده کند تا شارژ داشته و بتواند حرکت کند سپس با تنظیمات اپراتور خیابان مورد نظر را برق می اندازد. 

پنج شنبه 09 / 03 / 1392 16 بازدید