خانه ها در آینده چه شکلی هستند؟ +تصاویر

خانه ها در آینده چه شکلی هستند؟ +تصاویردر آینده سبک خانه سازی تغییر خواهد کرد به طوری که دیگر محل زیادی برای خانه های باقی نمانده است و بسیاری نمی توانند خانه خود را دائما عوض کنند به همین علت پیشنها

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
در آینده سبک خانه سازی تغییر خواهد کرد به طوری که دیگر محل زیادی برای خانه های باقی نمانده است و بسیاری نمی توانند خانه خود را دائما عوض کنند به همین علت پیشنهاد برای خانه های متحرک بسیار زیاد شده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، از آنجایی که این روزها خرید خانه بسیار سخت شده است عده ای از طراحان به دنیال ساخت خانه هایی هستند که ارزان ساخته شوند و همچنین بتوان آن ها را به هر نقطه ای منتقل کرد. 

"جعبه اوکاه" جدیدترین طرحی است که در مورد توسط "اندره سولا" ارائه شده است. این طراح یکی از مشغول ترین افراد در پردازش ایده های خانه های متحرک است ولی جدیدترین دستاوردش بسیار متفاوت است. 



این خانه کاملا با محیط زیست سازگار است چرا که تمام انرژی خودش را می تواند تامین کند. همچنین این خانه به راحتی جدا و سپس سرهم می شود از این رو می توان آن را بهترین خانه متحرکی دانست که تا به حال طراحی شده است. 

در حالی که این خانه در حالت جمع شده باشد می توان آن را در کیف کوله یا حتی در دست گرفت و جابه جا کرد چرا که اجزای سازنده آن بسیار سبک هستند به همین علت نام آن جعبه گذاشته شده است. 

این خانه همچنان در حال تکمیل است پس باید منتظر نمونه های آینده آن باشیم البته این طراح اعلام کرده است که به دنبال یک حامی برای ساخت نمونه های اولیه می گردد. 







چهار شنبه 22 / 03 / 1392 6 بازدید