عجیب ترین آپارتمان های دنیا +عکس

عجیب ترین آپارتمان های دنیا +عکسآپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند.به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
آپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، زندگی آپارتمان نشینی سالیان سال است که تمام دنیا را فرا گرفته است و همه می دانیم که آپارتمان ها تنها در فیلم است که خنده دار و زیبا به نظر می رسند ولی در واقعیت محیطی بسته و بسیار ساده هستند. البته در نقاط مختلف دنیا اپارتمان هایی نیز هستند که در نوع خود عجیب یا بسیار جالب اند که در ادامه با آنها اشنا می شویم :

**اپارتمان پینگ پونگی "دانیل آرشام" طراحی است که اپارتمانش را در بروکلین به طرز عجیبی درست کرده است به طوری که تمام دیوارهای آن پیکسل پیکسل به نظر می رسند. اما اگر این آپارتمان 70 متری را از نزدیک مشاهده کنید میبینید که تمام آن با توپ های پینگ پونگ پر شده است. در این خانه برای تزئین همه چیز از توپ پینگ پونگ استفاده شده که شمار آنها به 25 هزار توپ می رسد. 

** آپارتمان همستریدر نگاه اول این آپارتمان تنها یک دایره بی مصرف است که می توان آن را چرخاند و استفاده دیگری ندارد اما این آپارتمان به نوعی بسیارکامل است و بسیاری از وسایل زندگی را دارد. اگر به بخش های مختلف این چرخ نگاه کنید حتما مشاهده خواهید کرد که هر قسمت آن به شکل خاصی کنده کاری شده است. با چرخاندن این چرخ به هر سمت یک وسیله جدید در خانه را می توان استفاده کرد. برای مثال در این آپارتمان تخت خواب، میز کار، میز ناهار خوری و حتی سینک ظرفشویی وجود دارد. 

** خانه پاول گولیتربسیاری از طراحان بزرگ معمولا خانه خود را بسیار زیبا طراحی می کنند اما در مورد پاول گولتیر طراح فرانسوی این مورد کمی متفاوت است چرا که او بیشتر خانه خود را عجیب کرده است. در تمام آپارتمان همه چیز راه راه است حتی وسایل نیز راه راه شده اند. پس از خانه گلخانه به طرز عجیبی به خانه های ارواح شباهت دارد که همه گیاهان روی دیوار و زیر میزها رشد کرده اند. همچنین او یک خانه عروسکی کامل برای دختر کوچکش درست کرده است که در نوع خود منحصر به فرد است. 

** خانه کاغذی "دون لوچو" هنرمند ایتالیایی فردی است که تمامی آپارتمانی را با کاغذ طراحی و ساخته است. او هیچ وقت از انگیزه اش در مورد این خانه نگفته اما کارش بسیار جالب است چرا که هیچ وسیله دیگری به جز کاغذ در این خانه به کار نرفته است حتی تخت و دستشویی نیز از کاغذ درست شده است. این خانه به مانند نقاشی های سیاه قلمی میماند که وارد دنیای واقعی شده است. او در خارج خانه یک پارکینگ کاغذی نیز برای خودرو ساخته است تا خانه کاملا مقوایی باشد. 

** خانه ای با پله های اضافی 

یکی از خانه های ژاپنی که توسط طراحی به نام "سو فوجیموتو" ساخته شده است به آپارتمان پله اضافی مشهور شد. در این آپارتمان همه اتاق ها و تمامی اتصالات خانه با پله به هم وصل شده اند. هر کدام از اتاق ها به آشپزخانه یا از پذیرایی به هر اتاق پله های مختلفی وجود دارد به طوری که 70 درصد از فضای خانه تنها از پله تشکیل شده است. 

** سینما آپارتماندر سال 1931 در جنوب استکهلم سینمایی بازگشایی شد که تا همین چند سال پیش نیز به کارش ادامه میداد تا اینکه خریداری شد و حالا به یک خانه بسیار شیک تبدیل شده است. این سینما با مساحتی برابر با 423 متر با قیمتی معادل سه میلیون دلار برای فروش گذاشته شده است. در این خانه تمامی امکانات رفاهی به صورت اختصاصی قرار داده شده است و هیچ چیزی کم ندارد.

برچسب:عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،عجیب ترین آپارتمان های دنیا ، عجیب ترین آپارتمان های دنیا ،
دو شنبه 06 / 03 / 1392 7 بازدید