بانکی مخصوص عاشقان پنیر +عکس

بانکی مخصوص عاشقان پنیر +عکسبانک "امیلیانو" یک بانک پنیری به حساب می آید چرا که پنیرهای مختلفی در خزانه این بانک پیدا می شود که هر جایی نمی توان آن را یافت.به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگا

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
بانک "امیلیانو" یک بانک پنیری به حساب می آید چرا که پنیرهای مختلفی در خزانه این بانک پیدا می شود که هر جایی نمی توان آن را یافت.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بانک محلی است که افراد پول و اشیایی قیمتی خود را در آن نگهداری می کنند از این رو به عنوان یک صندوق شناخته می شود ولی هیچ وقت چیزی غیر از پول در آن نگه داری می شود که البته در ایتالیا این مورد نقض شده است. 

بانک "امیلیانو" یک بانک پنیری به حساب می آید چرا که پنیرهای مختلفی در خزانه این بانک پیدا می شود که هر جایی نمی توان آن را یافت. مردم پنیرهای خود را به بانک می سپارند تا به نحو احسن از آنها نگه داری شود. درون خزانه بانک تمام مملو ازپنیرهای مختلف شده است که باید توی این منطقه برای کهنه و خوشمزه تر از آن ها استفاده کرد. ابن پنیرها نزدیک به 200 میلیون دلار ارزش دارند به همین علت بانک نیز تدابیر امنیتی شدید روی آن ها نصب کرده است. 

این بانک در نظر دارد تا با استفاده از این پنیرها وام های مختلف نیز به مردم بدهد. در این بانک به نسبت قدمت پنیر وام های مختلف برای افراد نیاز مند داده می شود البته پنیر در مدت باز پرداخت در نزد بانک نگهداری می شود. 

بانکی مخصوص عاشقان پنیر +عکس


دو شنبه 06 / 03 / 1392 27 بازدید