چرا یک سایت سزاوار جریمه گوگل است؟ (بخش دوم)

چرا یک سایت سزاوار جریمه گوگل است؟ (بخش دوم)در مقاله قبلی دریاره نتایج جریمه وب سایت توسط گوگل صحبت کردیم. اما به چه دلیل گوگل یک سایت را مورد جریمه قرار می دهد. ما 24 مورد را معرفی می کنیم و در صورت

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

چرا یک سایت سزاوار جریمه گوگل است؟ (بخش دوم)

در مقاله قبلی دریاره نتایج جریمه وب سایت توسط گوگل صحبت کردیم. اما به چه دلیل گوگل یک سایت را مورد جریمه قرار می دهد. ما 24 مورد را معرفی می کنیم و در صورت رعایت نکردن آنها به طور حتم سزاوار حذف از نتایج جستجو خواهید بود. در این بخش به 12 مورد اشاره می کنیم:

1. خرید لینک: این عمل تلاشی برای دستکاری کردن پیج رنک گوگل معرفی شده و بنابراین یکی از خطرناک ترین کارهایی است که می توانید روی بهینه سازی وب سایت ایجاد کنید. قبلا هم اشاره شده است در سئو سال 2013 زمان مصرفی کاربر در وب سایت اهمیت دارد نه تعداد لینک های ورودی به سایت.

2. تبادل لینک: لینک های مبادله ای که با وب سایت های دیگر و حتی مشتریان خود انجام می دهید دلیلی دیگر در پایین آمدن رنکینگ وب سایت خواهد بود. قبلا دو دوست با هم تبادل لینک می کردند و تاثیر فراوانی روی سئو سایت خود می گذاشتند اما در حال حاضر این کار یک عمل اسپم توسط گوگل خوانده می شود.

3. گرفتن لینک از وب سایت هایی با زبان دیگر: آیا باور می کردید همین امر نیز یاعث جریمه شدن وب سایت خواهد شد؟ گوگل باور دارد گرفتن لینک از سایت هایی با زبان دیگر برای کاربران مفید نیستند و اسپم است.

گوگل پنالتی

4. لینک های خارجی شکسته: اگر شما به لینک های خارجی شکسته اهمیت نمی دهید گوگل فرض را روی بی توجهی نسبت به کاربران تشخیص می دهد و از این رو وب سایت را با جریمه مواجه می کند.

5. لینک های مخفی: تمام لینک هایی که در وب سایت خود دارید باید قابل شناسایی برای کاربران باشد. هیچ وقت از لینکی که همرنگ بک گراند سایت کرده اید استفاده نکنید چون امتیاز منفی خواهید گرفت.

6. لینک های فوتر سایت: مشاهده شده است برخی از وبمستران از لینک های فوتر به عنوان ابزاری برای دریافت کلیک های غیر طبیعی استفاده می نمایند. لینک های فوتر باید طبیعی باشند.

7. لینک های اجاره ای: برخی از متخصصین سئو اعتقاد به لینک های اجاره دارند و فرض می کنند آنها معتبر و مفید هستند. آنها لینک ها را می خرند و ماهیانه شارژ می کنند اما گوگل همه آنها را اسپم مدنظر قرار خواهد داد.

8. لینک دادن به سایت های مشکوک: هیچ وقت سایت خود را درگیر لینک دادن به سایت هایی که فعالیت آن ها ممنوع است نکنید. سایت هایی که ویروس مالور دارند، پورنو هستند، محصولات تقلبی به فروش می رسانند و غیره.

گوگل پاندا

9. بالا نیامدن وب سایت: ممکن است به دلیل انقضای دامین، ظرفیت پایین هاست و یا دلایل دیگر وب سایت بالا نیاید. وقتی که وب سایت به این حالت دچار می شود همه ناراحت هستند، بینندگان و موتورهای جستجو. بنابراین گوگل نمی تواند سایت شما را پیدا کند.

10. ارور 404s: اگر با چینین پیغامی در وب سایت مواجه هستید گوگل سایت را از رتبه های صفحات حذف خواهد کرد.

11. کامنت: مواظب کامنت هایی که در وب سایت های مختلف می گذارید باشید چون ممکن است به صورت اسپم معرفی شوند و نقش سئو منفی بازی کنند.

12. سایت مپ: گوگل از سایت مپ وب سایت شما به عنوان ابزای نگاه می کند که می تواند ساختار و دیتای سایت را بررسی کند. دقت کنید که سایت مپ به روز رسانی شده باشد و آن را در اکانت گوگل وبمستر ثبت نمایید.

دو شنبه 07 / 05 / 1392 20 بازدید