افزایش رنکینگ سایت با سئو 2013

افزایش رنکینگ سایت با سئو 2013گوگل اطلاعات ارزشمندی را در اختیار صاحبان وب سایت در گوگل وبمستر فراهم کرده است اما رعایت تمام آنها دلیلی بر افزایش رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جست

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

افزایش رنکینگ سایت با سئو 2013

گوگل اطلاعات ارزشمندی را در اختیار صاحبان وب سایت در گوگل وبمستر فراهم کرده است اما رعایت تمام آنها دلیلی بر افزایش رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جستجو نخواهد بود زیرا نگاه گوگل به سئو متفاوت شده و شما باید کارهای متفاوتی را برای بهبود عمکرد سایت انجام دهید. 

افزایش رنکینگ سایت

اگر بخواهیم روش های قدیمی سئو را بیان و تعریف کنیم به شرح زیر می باشد:

در گذشته سئوکاران، افزایش ترافیک سایت را بوسیله لینک دادن وب سایت های با کیفیت به صفحات سایت مورد نظر انجام می دادند به این معنا که یک سایت با کیفیت و دارای رنک بالا را پیدا می کرده و به سایتی که قرار بوده سئو روی آن انجام شود لینک می دادند. یکی از بهترین روش ها هم خرید لینک از وب سایت های با پیج رنک گوگل بالا بوده است.

اما تعریف جدید سئو؟
نقش سئو در حال حاضر متفاوت شده و سئو کاران باید یک وب سایت را با ایجاد محتوای با ارزش و سپس با به اشتراک گذاشته شدن توسط کاربران سایت در رتبه های بالای نتایج جستجو ظاهر کنند. سئو جدید به دموکراسی گذاشتن یک وب سایت توسط مخاطبان است یعنی آنها باید تصمیم بگیرند که کدام وب سایت در رتبه های بالای نتایج جستجو باشد.

نتیجه:
با مقایسه دو تعریف قدیم و جدید سئو متوجه خواهیم شد که نقش لینک بیلدینک به گذاشتن محتوای با ارزش تغییر پیدا کرده است. از وقتی که الگوریتم گوگل پنگوئن معرفی شده است بسیاری از وب سایت ها با جریمه مواجه شده اند زیرا نقش گوگل پئگوئن مبارزه با لینک بیلدینگ ضعیف است.

پس می توانیم بگوییم لینک بیلدینگ سال 2013 هم عوض شده و به این معنا که توسعه و به اشتراک گذاشتن مطالب با ارزش وب سایت در رسانه های اجتماعی است. بر کسی پوشیده نیست بهترین ابزار لینک بیلدینگ سال 2013 استفاده از شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک، توییتر و لینکدین می باشد.

دو شنبه 07 / 05 / 1392 28 بازدید