جالب‌ترین آزمایشات روی انسان +عکس

جالب‌ترین آزمایشات روی انسان +عکسانجام آزمایشات مختلف روی انسان باعث می شود تا نتایج جالبی به دست دانشمندان برسد و آن ها با رفتار انسان ها بیشتر آشنا خواهند شد. این آزمایشات گاهی مربوط به سلامتی هستند

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

جالب‌ترین آزمایشات روی انسان +عکس

انجام آزمایشات مختلف روی انسان باعث می شود تا نتایج جالبی به دست دانشمندان برسد و آن ها با رفتار انسان ها بیشتر آشنا خواهند شد. این آزمایشات گاهی مربوط به سلامتی هستند اما گاهی دلایلی عجیب دارند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران،  آزمایشات عجیب گاهی اوقات زیر نظر دانشمندان انجام می شود اما برخی مواقع خانواده ها خودشان تصمیم می گیرند تا آزمایشی متفاوت را انجام دهند. تا به حال نمونه های بسیاری از این آزمایشات بوده است که هر کدام نتیجه ای باورنکردنی داشته اند. 

** یک سال زندگی بدون اینترنت به مانند تمامی افرادی که این روزها روی زمین زندگی می کنند "پاول میلر" هم کسی است که روزانه زمان زیادی را پای اینترنت گذرانده است. این جوان به حدی از اینترنت لذت می برد که توانست در سن 14 سالگی به یک طراح وب تبدیل شود. او با همین وضع تا 26 سالگی ادامه داد تا اینکه متوجه شد چیزی در زندگی اش کم شده است از این رو تصمیم گرفت مدتی را به جای آنلاین بودن به حالت آفلاین برود. او برای زندگی بهتر یک سال بدون اینترنت زندگی کرد و البته در ابتدا اصلا نمی توانست این وضع را تحمل کند ولی با گذز زمان متوجه تغییرات بزرگی در نوع رفتار و سلامتش شد. او توانست در این مدت کتاب های بیشتری خوانده و همچنین چشمانش که ضعیف شده بودند بهبود پیدا کردند.

** زندگی به حرف مردم هیچکس دوست ندارد آنطور که مردم می خواهند زندگی کندو بیشتر بنا به سلیقه خودش عمل می کند اما این خصوصیت در مورد "کولین رایت" به نظر برعکس می آید چرا که او آزمایشی را شروع کرده است تا در آن بتواند به مردم ساده زیستن و البته راحت بودن را نشان دهد. این مرد هر کاری که انجام دهد به گفته مردم است. برای مثال او هر 4 ماه یک نظر سنجی در وبلاگش قرار میدهد و از مردم می خواهد محل زندگی بعدی اش را مشخص کنند سپس او بنا به نتایج به آن محل سفر کرده و 4 ماه آنجا مستقر می شود. او تابه حال به عنوان انجام دهنده یکی از آزمایشات عجیب دنیا در برنامه های تلویزیونی شرکت کرده است. 

** زندگی به سبک غار نشینی"دانیل سوئلو" مردی است که زندگی را به سبک غار نشینی ادامه می دهد او ابتدا برای یک آزمایش یک ماهه از زندگی شهری دور شد اما چندین سال است که به همین حالت ادامه می دهد. او از هیچ پول یا وسیله شهری و مدرنی به جز اینترنت استفاده نمی کند. اینترنت هم فقط برای بارگذاری سایت زندگی اش است و همیشه برای این سفر هیجان انگیز به زندگی جنگلی مردم را دعوت می کند. 

** زندگی بدون آب و غذا "پارهید جانی" یک مرتاض هندی است که اگر گفته هایش درست باشد تمام دانسته های دانشمندان از بدن انسان بهم خواهد خورد. او می گوید از 12 سالگی دیگر غذا نخورده است و حالا او 85 ساله است. این مرد تا به حال دوبار به طور جدی تحت آزمایشاتی قرار گرفته است که در اولی سال 2003 توانست بدون هیچگونه تغذیه ای 10 روز در یک اتاق خالی دوام بیاورد و همچنین در سال 2010 نیز 15 روز با همین اوضاع ادامه حیات داد. پس از پایان هر دو آزمایش دانشمندان از این مورد شگفت زده بودند که او به هیچ عنوان علائم بیماری ندارد و یکی از سالم ترین انسان های روی زمین است. این مرد از هوا تغذیه می کند و هنوز دانشمندان در نحوه زنده ماندن او در شوک هستند. 

** زندگی بدون محصولات چینیدر یکی از تصمیمات جالب خانمی به نام "سارا بونگیرونی" تصمیم گرفت دیگر هیچ جنس چینی برای خانواده اش خریداری نکند. او پس از این شروع این آزمایش تمام اجناس چینی زندگی اش را فروخت و سعی کرد همه چیز را از نو بخرد البته در این را واقعا مشکلات بسیاری داشت. او می گوید نخریدن جنس های چینی باعث می شود تا شما خیلی سخت بتوانید وسیله مورد نیاز را پیدا کنید چرا که این روزها هر وسیله ای در چین ساخته می شود.خانواده این خانم پس از یک سال باز هم نتوانستند تمام وسایل مورد نیازشان را تامین کنند چرا که از کمد و وسایل الکتریکی تا پادری ها همه از جنس های چینی هستند. 
جمعه 11 / 05 / 1392 16 بازدید