ساخت قلعه در میانه باتلاق +عکس

ساخت قلعه در میانه باتلاق +عکسخانه سازی یکی از ابتدایی ترین مواردی است که انسان ها از همان ابتدای زندگی روی زمین با آن آشنا شده اند و به مرور آن را پرورش دادند تا به این حالت امروزی و پیشرفته خود رس

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

ساخت قلعه در میانه باتلاق +عکس

خانه سازی یکی از ابتدایی ترین مواردی است که انسان ها از همان ابتدای زندگی روی زمین با آن آشنا شده اند و به مرور آن را پرورش دادند تا به این حالت امروزی و پیشرفته خود رسیده است از این رو می توان نتیجه گرفت که کار با ساختمان در سرشت هر انسانی وجود دارد.
خانه های مختلفی وجود دارد که مردم در سراسر دنیا در آن ها زندگی می کنند اما غالبا این خانه های آپارتمان های کوچک و تنگ هستند که زندگی در آن ها بسیار سخت است. خانه های ویلایی نیز نوع دیگری از خانه ها هستند که امروزه دیده می شود اما دیدن یک قلعه مسکونی آن هم در دنیای شلوغ امروز بسیار عجیب است. 

"هاوارد سالومون" مردی 78 ساله است که علاقه عجیبی به قلعه و دژهای باستانی دارد از این رو تصمیم گرفت تا برای خودش یک قلعه بسازد. او 40 سال پیش که وارد شهر فلوریدا شد زمینی را خریداری کرده و شروع به ساخت و ساز روی ان کرد تا قلعه رویایی اش به حقیقت بپیوندد. او پس از آغاز کار این خانه متوجه شد زمینش در اصل یک باتلاق قدیمی است که تحرکات کمی هم دارد زیرا هر از چندگاهی زیربنای خانه فرونشینی می کرد اما این مشکل باعث از بین رفتن اعتماد به نفس "هاوارد" نشد و او کار ساختمان خود را ادامه داد. 

در طول 12 سال ساخت این قلعه رویای افراد بسیاری او را یک دیوانه میپنداشتند که بر روی باتلاق در حال ساخت دژی مسکونی است اما وقتی خانه به پایان رسید همه شگفت زده شدند. او توانسته بود با دست خالی و تنها با کمک چند دوستش قلعه ای سه طبقه بسازد که با آلومینیوم پوشانده شده بود. این خانه تا مدتی تنها به عنوان یک خانه عجیب میان اهالی منطقه شناخته شده بود تا اینکه روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی آن را به دنیا معرفی کردند. از آن پس این خانه به یک هتل و رستوران تبدیل شده است و در کنار آن خانه ای برای خانواده هاوارد نیز وجود دارد. 

خانه این مرد با اینکه روی باتلاق قرار دارد و هر چند وقت دچار مشکلات مختلف میشود اما به عنوان یکی از 10 ساختمان عجیب دنیا شناخته می شود زیرا هم سالم ماندن آن پس از سال ها روی باتلاق دور از ذهن است و هم دست خالی ساخته شدنش حیرت آور است. 

03 / 06 / 1392 30 بازدید