150 پرش بانجی در 24 ساعت +عکس

150 پرش بانجی در 24 ساعت +عکسورزش های خطرناک در دنیا کم نیستند، از دوچرخه سواری در لبه پرتگاه ها تا بانجی جامپینگ هر کدام از جمله ورزش هایی هستند که میزان آدرنالین خون را به سطح نهایی خود می رسانند.&

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
ورزش های خطرناک در دنیا کم نیستند، از دوچرخه سواری در لبه پرتگاه ها تا بانجی جامپینگ هر کدام از جمله ورزش هایی هستند که میزان آدرنالین خون را به سطح نهایی خود می رسانند.
 زیاده روی در هر کاری می تواند برای بدن مضر باشد اما گاهی اوقات برای رکورد زنی نیز از آن استفاده می شود. چندی پیش یک جوان استرالیایی تصمیم گرفت تا رکورد پرش بانجی جامپینگ را بشکند و از این رو دست به کاری بسیار عجیب زد.

"جی فونیکس" توانست رکورد بیشترین پرش بانجی جامپینگ را در طول یک روز به ثبت برساند. این جوان در طول 24 ساعت 150 بار به طریق مختلف پرش انجام داد و نامش را وارد کتاب رکوردهای گینس کرد. این جوان پس از 21 ساعت پرش به خبرنگارها گفته بود که زانوهایش به طور کلی نابود شده اند و درد تمام پای او را فرار گرفته است. همچنین آدرنالین خون او به قدری بالا رفته بود که چند تیم پزشکی در محل حاضر شدند و از او مراقبت می کردند. 

او به قدری در تلاش بود تا رکورد را جابه جا کند که حتی ناهارش را در میانه راه و در حال پرش خورد. البته تمام این مشکلات پس از شکسته شدن رکورد گینس برای او بسیار شیرین شده است. رکورد قبلی این رشته 106 پرش در یک روز بود. 
سه شنبه 1402/12/08 45 بازدید
&lt;a href="http://www.dibaa.ir/extrapage/line" target="" title="LINE"&gt;&lt;img hspace="0" border="0" align="baseline" vspace="0" src="http://ns2.dibaa.tk/LINE.png" alt="لاین line"&gt;&lt;/a&gt;<div>" /> &lt;a href="http://www.dibaa.ir/extrapage/line" target="" title="LINE"&gt;&lt;img hspace="0" border="0" align="baseline" vspace="0" src="http://ns2.dibaa.tk/LINE.png" alt="لاین line"&gt;&lt;/a&gt;<div>
  • رستورانی با عجیب‌ترین مواد اولیه +عکسرستورانی با عجیب‌ترین مواد اولیه +عکس
  • خندهخنده
  • خانه و موزه شهید مطهری + تصاویرخانه و موزه شهید مطهری + تصاویر
  • جواهرات انسانی +عکسجواهرات انسانی +عکس
  • پشمالوترین خودروی دنیا +عکسپشمالوترین خودروی دنیا +عکس