کسل کننده ترین کلکسیون دنیا +عکس

کسل کننده ترین کلکسیون دنیا +عکسکلکسیونرها همیشه به دنبال داشتن خاص ترین چیز دنیا هستند که در کلکسیون ها دیده نمی شود. معمولا این افراد به دنبال چیزهایی می روند که شاید به ذهن هر انسان خطور نکند. گاه

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

کسل کننده ترین کلکسیون دنیا +عکس

کلکسیونرها همیشه به دنبال داشتن خاص ترین چیز دنیا هستند که در کلکسیون ها دیده نمی شود. معمولا این افراد به دنبال چیزهایی می روند که شاید به ذهن هر انسان خطور نکند. گاهی پول و گاهی علاقه شخصی باعث جمع شدن یک کلکسیون می شود.
حتما افراد کلکسیونردار دنیا را می شناسید این افراد به دنبال آن هستند تا متفاوت ترین موارد را در کنارهم جمع کرده و به نمایش بگذارند. داشتن کلکسیونی از پروانه، طلا یا حتی کفش می تواند بسیار ارزشمند باشد اما کلکسیون میخ هم به نظر شما ارزشمند است؟

"ریچارد جونز" پیرمرد 78 ساله انگلیسی است که علاقه عجیبی به میخ دارد. این مرد از 50 سال پیش بیشتر زندگی خود را صرف آن کرده است که میخ های عجیب را از سراسر دنیا جمع آوری کرده و در کلکسیونش قرار دهد. کلکسیون این مرد به خاطر یکنواختی و نبود هیچ خلاقیتی به عنوان کسل کننده ترین کلکسیون دنیا شناخته میشود. او این روزها در مجموعه خود 3 هزار میخ دارد که برای بدست آوردن برخی از آن ها حتی به استرالیا هم سفر کرده است. 

این مرد اعتقاد دارد زیبایی های بسیاری در وجود میخ ها نهفته است که هرکسی قادر به دیدن آن نیست و این موضوع ریشه در ساده پنداری میخ ها دارد. آقای جونز کلکسیون خود را راهی برای تغییر نگرش انسان ها به میخ می داند. 

این مرد از سال 1960 کار جمع کردن میخ ها را آغاز کرده است و روزانه بیشتر وقت خود را در کنار آن ها می گذراند. در مجموعه او می توان میخ هایی با بلندی 75 سانتی متر یا حتی به کوچکی 4 میلی متر پیدا کرد و همه این میخ ها بر روی 32 جعبه نگهداری می شوند. 

چهارشنبه 1402/12/09 27 بازدید