دیوید بکام‌ جایزه غرور بریتانیا را به دختر مسلمان اهدا کرد + تصاویر

دیوید بکام‌ جایزه غرور بریتانیا را به دختر مسلمان اهدا کرد + تصاویرفوتبالیست مشهور انگلیسی جایزه «غرور بریتانیا» را به ملاله یوسف زی، دختر پاکستانی که مورد حمله طالبان قرار گرفته بود، اهدا کرد.به نوشت

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
فوتبالیست مشهور انگلیسی جایزه «غرور بریتانیا» را به ملاله یوسف زی، دختر پاکستانی که مورد حمله طالبان قرار گرفته بود، اهدا کرد.
به نوشته روزنامه نیشن، ملاله یوسف زی، دختر 16 ساله پاکستانی یک سال پس از آنکه از سوی شبه نظامیان پاکستان به خاطر اقداماتش برای آموزش دختران مورد حمله مسلحانه قرار گرفت، از سوی هزاران تن از مردم انگلیس نامزد دریافت جایزه «غرور و افتخار بریتانیا» شد. دیوید بکام، فوتبالیست مشهور انگلیسی و سفیر صندوق بین الملل کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) جایزه «غرور بریتانیا» را که به قهرمانان گمنام داده می شود، به ملاله اهدا کرد .این دختر نوجوان پاکستانی که قربانی خشونت طالبان شده، همچنین جوان‌ترین نامزد دریافت جایزه صلح نوبل است که اواخر ماه جاری سال ۲۰۱۳ میلادی اعلام می‌شود.بکام حین اعطای جایزه «نوجوان شجاع غرور بریتانیا» در لندن به ملاله گفت: شما یک خانم شگفت‌انگیز و بسیار خاص هستید و داستان شما به گوش میلیون‌ها تن در جهان رسیده است. من از اینکه جایزه غرور بریتانیا را به شما می‌دهم بسیار مفتخرم .


سه شنبه 1402/12/08 32 بازدید