Fireweb، اولین گوشی ال‌جی با سیستم‌عامل فایرفاکس معرفی شد

به‌نظر می‌رسد ال‌جی در حال کار روی پروژه‌هایی سری است که بنابر گزارش‌ها برخی از آن‌ها براساس سیستم‌عامل کروم توسعه داده می‌شوند. امروز این کمپانی از اولین گوشی خود با نام Fireweb که از سیستم

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
LG Fireweb

به‌نظر می‌رسد ال‌جی در حال کار روی پروژه‌هایی سری است که بنابر گزارش‌ها برخی از آن‌ها براساس سیستم‌عامل کروم توسعه داده می‌شوند. امروز این کمپانی از اولین گوشی خود با نام Fireweb که از سیستم‌عامل فایرفاکس استفاده می‌کند، پرده برداشت.


Fireweb یکی از گوشی‌های ال‌جی است که برای سیستم‌عامل فایرفاکس توسعه داده شده است و دربردارنده‌ی یک صفحه‌ی نمایش 4 اینچی با رزولوشن 320 در 480 پیکسل از نوع HVGA است. همچنین این گوشی از پردازنده‌ی یک گیگاهرتزی کوالکام به‌همراه دوربین 5 مگاپیکسلی که دارای فوکوس اتوماتیک و فلش است، بهره می‌گیرد. لازم به ذکر است که حافظه‌ی داخلی این گوشی 4 گیگابایت است. شاید بتوان انتخاب دوربین 5 مگاپیکسلی که دارای فوکوس اتوماتیک و فلش است برای اولین گوشی فایرفاکسی ال‌جی را تصمیم درستی در این راستا عنوان کرد.

انتظار می‌رود فایروب برای اولین بار با همکاری اپراتور تلفونیکای برزیل بصورت قراردادی با قیمتی در حدود 207 دلار عرضه شود. افرادی که علاقمند به خریداری این گوشی هستند، می‌توانند فایروب را با 59 دلار پیش‌خرید نمایند. در آینده‌ی نزدیک نیز این اپراتور فایروب را در کشورهای پرو، اروگوئه و مکزیک عرضه خواهد کرد.

اگر علاقمند به آشنایی بیشتر با این گوشی هستید، ال‌جی ویدئویی را برای معرفی این گوشی جدید منتشر کرده است که شامل نحوه‌ی کارکرد این سیستم‌عامل نیز می‌باشد

جمعه 1403/01/24 35 بازدید