سامسونگ گلکسی gears حالا بیشتر با گوشی های گلکسی کار میکند

هنگامی که سامسونگ اعلام کرد کهکشان دنده هوشمند دیده بان ، گفت : آن را تنها با توجه گلکسی 3 و توجه داشته باشید کهکشان 10.1 کار می کرد . که ممکن است تعداد کمی از مردم عادلانه از پاشش در دستگاه مب

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
هنگامی که سامسونگ اعلام کرد کهکشان دنده هوشمند دیده بان ، گفت : آن را تنها با توجه گلکسی 3 و توجه داشته باشید کهکشان 10.1 کار می کرد . که ممکن است تعداد کمی از مردم عادلانه از پاشش در دستگاه مبتنی بر مچ دست خاموش است.

اما در حال حاضر سامسونگ قابلیت های آن افزایش یافته است ، اجازه بازی دنده کهکشان زیبا با طیف وسیعی از دستگاه های دیگر . این خدمات عبارتند از کهکشان S4، S3 کهکشان و کهکشان تبصره 2 ، همه را از طریق آندروید 4.3 ژله باقلا به روز رسانی .

اما نگران نباشید اگر شما یکی از این دستگاه ها ندارد . سامسونگ همچنین دنده کهکشان سازگار با گوشی های بیشتری را از طریق به روز رسانی نرم افزار درپایان ماه . این خدمات عبارتند از کهکشان S4 کوتاه ، S4 فعال ، 5.8 مگا ، مگا 6.3 ، و کهکشان S4 زوم .

" گسترش سازگاری با دنده کهکشان به دستگاه کهکشان بیشتر نشان دهنده تعهد عمیق ما را به ادامه برای ارائه به مصرف کنندگان ما به غنی سازی تجارب تلفن همراه ، گفت:" سامسونگ سر JK honcho شین . "از طریق یک تلاش قابل توجهی را به منظور ارتقاء و غنی سازی تجربه کهکشان سامسونگ ، سامسونگ همچنان به توانمندسازی کاربران ما به آزادی های هوشمند در زندگی همراه خود را با دنده کهکشان . "

دنده کهکشان چند هفته پیش راه اندازی در کنار تبصره 3 ، اما ضعیف در بررسی ما faired نتیجهی تنها دو ستاره از پنج
 
سه شنبه 1402/12/08 42 بازدید