موسسه توریستی اسباب بازی ها +عکس

موسسه توریستی اسباب بازی ها +عکسموسسه های توریستی مکانی هستند تا بهترین تورهای گردشگری را پیدا کرده و به نقاط مختلف دنیا سفر کنید. این موسسه ها معمولا زیر نظر سازمان های نظارتی کار می کنند و البته تن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

موسسه توریستی اسباب بازی ها +عکس

موسسه های توریستی مکانی هستند تا بهترین تورهای گردشگری را پیدا کرده و به نقاط مختلف دنیا سفر کنید. این موسسه ها معمولا زیر نظر سازمان های نظارتی کار می کنند و البته تنها انسان ها را به سفر می برند.
 ژاپنی ها معمولا خبرهای دنیای تکنولوژی را در دست دارند و می توانند دنیای این وسیله های کامپیوتری را با ساخت ربات های خاص تکان دهند اما برخی مواقع دست به کارهای بسیار عجیبی هم میزنند که باور آن ها بسیار سخت است.

یک شرکت توریستی ژاپنی به نام "اونجی" به تازگی توری جدید راه اندازی کرده است که در آن نتها اسباب بازی ها می توانند شرکت کنند. این تور برای آن است که اسباب بازی های مختلف به دور دنیا سفر کرده و تعطیلات خوبی داشته باشند. تورهای اسباب بازی برای عروسک ها آماده شده است و صاحب عروسک برای آنکه اسباب بازیش به تعطیلات برود باید مبلغی نزدیک به 50 دلار یا 150 هزار تومان بپردازد. در این تور عروسک ها به شهرهای مختلف سفر کرده و با اماکن تاریخی عکس یادگاری می گیرند. 

صاحب این تور که یک خانم 38 ساله است اعتقاد دارد اسباب بازی ها احساس دارند و باید به حرف آن ها گوش کرد. این خانم همچنان گفته است اسباب بازی ها می توانند به جای صاحبانشان به کشورهای مختلف سفر کنند سپس با عکس های زیاد به خانه برگردند. 

یکشنبه 1403/02/30 38 بازدید