رباتی از جنس خودرو +عکس

رباتی از جنس خودرو +عکسعده ای در دنیا هستند که دوست دارند خودروی خود را پس از فرسودگی به شکل جدیدی در اختیار داشته باشند از این رو دست به کارهای عجیبی می زنند. صاحبان خودروهای فرسوده گاهی دست به

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

رباتی از جنس خودرو +عکس

عده ای در دنیا هستند که دوست دارند خودروی خود را پس از فرسودگی به شکل جدیدی در اختیار داشته باشند از این رو دست به کارهای عجیبی می زنند.
 صاحبان خودروهای فرسوده گاهی دست به کارهای جالبی می زنند و با استفاده از خودروی قدیمی خود کارهای خارق العاده انجام می دهند. برخی نیز خودرو را از حالت یک وسیله حمل و نقل خارج کرده و آن را تبدیل به یک مجسمه عظیم می کنند. 

با سری انیمیشن و فیلم های "تبدیل شوندگان" آشنا هستید. در این مجموعه خودروها می توانند تبدیل به ربات های عظیم و عجیب شده و امکانات تخریبی متفاوتی دارند. یکی از طرفداران این فیلم ها چندی پیش تصمیم گرفت تا خودرو خود را به یک ربات از این مجموعه تبدیل کند. "هیتن پاتل" جوانی ساحن انگلیس است که چندی پیش خودروی فورد قدیمی اش را به یک ربات عظیم تبدیل کرد. این جوان که خانواده ای هندی دارد سه ماه برای ساخت این خودرو تلاش کرده و البته اطلاعات زیادی در مورد مکانیکی یاد گرفته است.

او برای تبدیل خودرو چرخ های عقب آن را شبیه به پا برای ربات کرده است و با بریدن درب ها و حالت دادن به بدنه کاری کرده تا خودرو طوری به نظر برسد که انگار روی چرخ های عقب خود ایستاده است. 

به گفته "هیتن" این خودرو از سن 17 سالگی همراه او بوده است و حالا که خودروی بهتری خریده تصمیم گرفت تا استفاده ای بهینه از خودروی سابق بکند. آن ها قصد دارند این ربات خودرویی را برای همیشه در خانه خود نگه داری کنند. 

دوشنبه 1403/03/28 37 بازدید