دانلود بازی موبایل

رانندگی با زامبی - آندرویدبازی رانندگی با زامبی Drive with Zombies 3D v.4.1، در این بازی ترسناک شما سوار بر ماشنی هستید که باید از بیابانی که پر از زامبی می باشد عبور کنید اما به این راحتی نیست چون مو

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
رانندگی با زامبی - آندرویدبازی رانندگی با زامبی Drive with Zombies 3D v.4.1، در این بازی ترسناک شما سوار بر ماشنی هستید که باید از بیابانی که پر از زامبی می باشد عبور کنید اما به این راحتی نیست چون موانعی بر سر راه وجود دارد که باعث کندی حرکت شما می شود تا دست زامبی ها به شما راحت برسد و شما هم می توانید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید تمام آنها را نابود کنید این بازی قابل نصب بروی گوشی های اندروید می باشد. 

دانلود

بازی حل روبیک - سیمبین بازی سیمبین حل مکعب روبیک که شما باید رنگ ها را همانطور که برنامه از شما می خواهد آماده کنید تا مراحل را بتوانید رد کنید و مرحله جدیدتر برای شما آغاز شود.در بازی Rubik Solver شما یک بازی فکری را تجربه میکنید.

دانلود

بازی نجات تمساح - ویندوزفوندر این بازی شما باید به کمک پاک کردن خاک ها و هدایت کردن آب به تمساح پاک و تمیز ما کمک کنید تا به حمام برود. این بازی یکی از پرطرفدارترین بازی هایی است که تابه حال ساخته شده است و حالا برای ویندوزفون وارد بازار شده است که می توانید آن را به صورت اورجینال ازاینجا دانلود کنید. 

دانلود
یکشنبه 1403/02/30 47 بازدید