کافه ای که جغد ها صاحب آن هستند +عکس

کافه ای که جغد ها صاحب آن هستند +عکسخفاش ها پرنده هایی عجیب هستند که شاید رابطه چمدان خوبی هم با انسان ها نداشته باشند از این رو کمنر دیده می شود یک انسان با این پرنده ارتباط برقرار کند.کافه محلی ای ا

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

کافه ای که جغد ها صاحب آن هستند +عکس

خفاش ها پرنده هایی عجیب هستند که شاید رابطه چمدان خوبی هم با انسان ها نداشته باشند از این رو کمنر دیده می شود یک انسان با این پرنده ارتباط برقرار کند.
کافه محلی ای است که معمولا جمع های خودمانی در آن گرفته می شود و محیطی ساکت با زمینه ای هنری دارد اما کافه های عجیب هم در دنیا هستند که پیدا کردن آن ها خیلی سخت هم نیست.

کافه گربه یکی از جالبترین کافه هایی است که در دنیا وجود دارد و در آن بیش از 100 گربه آزادانه میان مشتری ها بازی می کنند اما به تازگی کافه جغد ها سبکی جدید در کافه داری ایجاد کرده است.در این کافه، جغد ها همه کاره هستند و از جذب مشتری تا پذیرایی از آن ها در برخی قسمت ها بر عهده دارند. این خفاش ها قادرند برخی مواد غذایی مانند پیراشکی یا کیک ها را به دست مشتریان برسانند.

استفاده از جغد در این کافه باعث محبوبیت حداکثری آن شده است و حالا تنها با رزرو قبلی می توان در این کافه جا پیدا کرد. با توجه به این محبوبیت صاحب کافه در نظر دارد تا بخشی از ملک را به نام پرنده های همیشه در تعجبش کند.کافه جغد ها قوانینی هم دارد که از مهمترین آن ها می توانیم به قانون ورود و خروج اشاره کنیم. طبق دستور صاحب رستوران مشتریان باید کاملا با احتیاط وارد یا خارج شوند زیرا ممکن است پرنده وحشت زده شوند.

دیگر قانون جالب این رستوران ممنوعیت استفاده از فلاش برای عکاسی است زیرا پرنده ها از نور زیاد می ترسند و ممکن است به مشتریان حمله ور شوند. برای عکس گرفتن با جغد ها نیز باید دستکش های مخصوص استفاده شود.

یکشنبه 1403/02/30 66 بازدید