از زنگ تلفن خوشبو تا ... +عکس

تازه های فناوری در هفته گذشته؛از زنگ تلفن خوشبو تا ... +عکسهفته گذشته فرصتی بود تا شرکتی ژاپنی دست به ابتکار جالب زده و دستگاهی معرفی کند که می تواند زنگ موبایل را تبدیل به بوهای خوب کند. در هفته

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
تازه های فناوری در هفته گذشته؛

از زنگ تلفن خوشبو تا ... +عکس

هفته گذشته فرصتی بود تا شرکتی ژاپنی دست به ابتکار جالب زده و دستگاهی معرفی کند که می تواند زنگ موبایل را تبدیل به بوهای خوب کند.
 در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما معرفی می کنیم.

تبدیل زنگ به بو: به تازگی یک شرکت ژاپنی در حرکتی بسیار جالب دستگاهی را وارد بازار کرده است که می تواند زنگ موبایل شما را تبدیل به بوهای مختلف کند. این وسیله به درد افرادی می خورد که متوجه زنگ خوردن تلفن همراه نمی شوند. شما قادر هستید تا با کمک این وسیله برای هر یک از اسامی لیست تماس یک بوی متفاوت قرار دهید. بازوهای سوپرمن: در هفته گذشته دانشجویان دانشگاه پنسیلوانیا توانستند رباتی را بسازند که قادر به افزایش قدرت دست انسان است. این دستگاه به راحتی توانایی شما را در بلند کردن اجسام افزایش می دهد و حتی قادر است افراد معلول را نیز به حرکت در بیاورد. این وسیله در جد نمونه است و ممکن است تا چند سال دیگه نمونه های پیشرفته آن ساخته شوند. سنسورهای زیر پوستی: چندی پیش یک مهندس کامپیوتر در آمریکا برای تست کردن یکی از ابداعات خود، سنسوری را در زیرپوست خود قرار دارد که با سیستم بلوتوث کار می کند. این سنسور می تواند سطح استرس یا اضطراب را نشان دهد و تا چند سال آینده اندازه آن کوچکتر و قابلیت هایش بیشتر خواهند شد. کنترل کردن خانه با اپل: کارخانه اپل به تازگی دست به ابتکاری جالب زده است و حالا سیستمی ارائه کرده است که می تواند کل خانه را تبدیل به سیستم های اتوماتیک تبدیل کند. این قابلیت باعث می شود تا کل خانه به دست محصولات اپل باشد و تنها با یک حرکت کنترل شود.
جمعه 1403/01/24 37 بازدید