جالب‌ترین بازی‌های تلفن همراه +دانلود

جالب‌ترین بازی‌های تلفن همراه +دانلودسیستم عامل های آندروید و ویندوزفون و ... از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

جالب‌ترین بازی‌های تلفن همراه +دانلود

سیستم عامل های آندروید و ویندوزفون و ... از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها وقت شما را به خود مشغول کنند.
سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

بازی سارق فراری - آندرویداو یک سارق بین المللی است که که دزدی های بزرگی را از موزه ها و ثروتمندان انجام میدهد و اما در بیشتر ماموریت های سرقتی خود کمی به کمک نیاز دارد تا موانع پیش رویش پشت سر بگذارد و دستگیر نشود شما باید به او کمک کنید تا به این مهم برسد. 

دانلود

بازی محبوب کرم ها - جاواقطعا با بازی Worms آشنا هستید.این بازی هم در نسخه رایانه و هم در نسخه موبایل بسیار خوش درخشیده است.برای این لحظه یکی دیگر از نسخه های این بازی را برای پلتفرم جاوا آماده کرده ایم.نام بازی Worms Crazy میباشد و میتواند شما را ساعت ها سرگرم کند.روال بازی مانند نسخه های قبلی میباشد. این بازی موبایل که از سری بازی های سرگرم کننده جاوا می باشد برای رزولوشن ۳۲۰×۲۴۰ پیکسل عرضه شده است.

دانلود

بازی جنگ ستارگان - ویندوزفوناین بازی توسط شرکت دیزنی برای تلفن های ویندوزفون منتشر شده است و در آن باید به مرحله های مختلف رفته و جنگ هایی را با دشمنان انجام دهید. این بازی دارای گرافیکی بامزه است و شما را به یاد بازی های گذشته خواهد انداخت. این بازی به صورت اورجینال برای شما آماده شده است. 

دانلود
جمعه 1403/01/24 47 بازدید