هنرنمایی با درختان جوان +تصاویر

هنرنمایی با درختان جوان +تصاویرچوب وسیله ای برای هنرنمایی است و افراد بسیاری در رشته های مختلف کار با چوب مشغول هستند و کارهای مختلفی را با این وسیله انجام می دهند. بیشتر مواقع چوبی که از  د

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

هنرنمایی با درختان جوان +تصاویر

چوب وسیله ای برای هنرنمایی است و افراد بسیاری در رشته های مختلف کار با چوب مشغول هستند و کارهای مختلفی را با این وسیله انجام می دهند.
 بیشتر مواقع چوبی که از  درختان بدست می آید برای هنرنمایی استفاده می شود اما عده ای نیز هستند که کار را یک پله فراتر برده اند و درخت را برای هنرنمایی انتخاب کرده اند.

 هنر "کار بادرخت" یکی از جالبترین کارهایی است که این روزها بسیاری مشغول آن شده اند و حالا سعی دارند این هنر را بیش از این گسترش دهند زیرا جای کار آن در تمام دنیا مهیا است.برای انجام این هنر نیاز به یک درخت جوان یا نهال تازه از جنسی است که چوب نرمی داشته باشد. هنرمنران نهالی را کاشته و وسیله های مختلف از میله های مخصوص تا جعبه و بشکه های کوچک را در مسیر رشد درخت قرار می دهند.

درخت پس از رشد مجبور است به نوعی از موانع عبور کند به همین دلیل شکلی خاص به خود می گیرد. پس از رشد کامل وسیله ها برداشته شده و اثر هنرمند نمایان می شود.

این کار برای شاخه ها نیز قابل انجام است اما بخش شاخه ها مربوط به مرحله دوم کار می شود جایی که درخت شکل خود را گرفته و حالا شاخه های تازه سبز شده آن نرم است. برخی از این درخت ها سال ها طول می کشد تا به شکل دلخواه تبدیل شوند. 

دوشنبه 1403/03/28 53 بازدید